E3 2019

Dota Auto Chess yapımcıları ayrı bir Auto Chess oyunu duyurdu

Dota Auto Chess’in yapımcısı Drodo Studio, kendisine özgü ayrı bir Auto Chess oyununu bu yıl sonuna doğru çıkaracağını açıkladı.

Dota 2’nin popüler modu Auto Chess’in yapımcısı, Drodo Studio, kendilerine ait bambaşka bir Auto Chess oyunu duyurdu. Oyun bu yılın sonlarına doğru çıkacak ve Epic Games Store’da bulunacak.


Drodo Studio, yakın zamanda Auto Chess’in deneme sürümünü Android cihazlar için çıkarmıştı. Drodo’nun E3 2019 basın konferansında gösterdiği, kendine özgü PC oyunu da Android versiyonunu andırıyor. Auto Chess oyununun bünyesinden Dota 2 elementleri tamamiyle kaldırılmış ve Drodo tarafından yeni karakterler ve eşyalar ile özgünleştirilmiş.

İlginizi Çekebilir: Riot Games, League of Legends’a yeni oyun modu ekliyor: Taktik Savaşları

Dota Auto Chess oyunu, oyun dünyasında Autobattler (Otomatik savaştırıcı) adında yeni bir tür yaratmıştı. Bu oyun türünde, oyuncular yalnızca karakter seçimi yaparak kadrolarını kuruyor ve rakiplerine karşı kadrolarını kapıştırıyordu. Son haberlere göre Valve kendisine ait bir Auto Chess oyunu yapıyordu. Dün yapılan açıklamaya göre de, Riot Games, aynı şekilde, Auto Chess benzeri bir oyun modu çıkardığı açıkladı. Auto Chess türü çıktığı günden beri, bütün oyun dünyasının dikkatini çekmeyi başardı ve piyasada önemli bir yer sahibi oldu.

Auto Chess oyunu, Epic Games Store platformunda bulunacak ve bu yıl sonuna doğru çıkacak.

Auto Chess Fragmanı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER