CS: GO

CS:GO’nun yeni güncellemesinden sonra bazı karakter modelleri bozuldu

Nuke haritasında FPS sıkıntısı çözüldü ama Danger Zone’da ilginç bir hata oluştu.

Counter-Strike: Global Offensive‘e dün gelen güncelleme ile birlikte FPS sıkıntısı yaratan bazı karakter modelleri düzeltildi. Nuke haritasındaki CT modelinin geniş boyutta olması, hafıza açısından problem yaratmaktaydı. FBI’ya benzeyen modelin ayak izlerinin boyutunu düşüren Valve, optimizasyon iyileştirmesi yaptı.


Ancak CS:GO 10 Haziran Güncellemesi için uygulanan değişiklikten sonra oyuncular, Danger Zone’da beklenmedik bir problem ile karşılaştı!

FBI modellemesi yarı saydam görünüyor!

Güncellemeden sonra CS:GO’nun Danger Zone modundaki Sirocco haritasında “FBI model A” isimli karakter, yarı saydam bir şekilde karşımıza çıkmakta. Ayrıca karakterin yarı saydam dış görünüşü nedeni ile FBI modelini tercih eden oyuncular avantaj sağlıyor. Böyle bir problem yaşandığı ise Reddit üzerinden paylaşım yapan bir CS:GO hayranı tarafından ortaya çıkarıldı.

Reddit’deki yorumlara bakılırsa oyuncular bu durumdan şikayet etmek yerine eğlenmeyi tercih ediyor. Ancak, ne olursa olsun Valve’nin yeni güncellemeyi devreye sokarken yeterince test etmediği bir şeyler olduğunu anlaşılmakta. Bununla birlikte Valve’den eğlenceli bir açıklama geldi.

CS:GO’nun resmi Twitter adresini etiketleyerek bozuk karakter modelinin görüntüsünü paylaşan oyuncuya ilginç bir yanıt verildi. Ayrıca genellikle Salı günleri CS:GO’ya hata giderme içeren ufak çaplı güncellemeler geldiği biliniyor. Dakikalar sonra yeni bir güncelleme gelebilir. Bizden söylemesi!

FBI modelinin yarı saydam görüntüsü

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER