E3 2019

Ünlü yayıncı DrLupo, Fortnite’a gelecek yeni özellikleri sızdırdı

Ünlü yayıncı DrLupo, Twitter hesabı üzerinden Fortnite’a henüz eklenmemiş yeni kostümler ve kozmetikler hakkında bazı bilgiler paylaştı.

DrLupo’nun Fortnite’a gelecek yeni özellikleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Fortnite hayranları yayınlanmamış oyun özelliklerinin veri madencileri tarafından sızdırılmasına alışkın, ama ünlü yayıncı Ben “DrLupo” Lupo’nun bunu Twitter aracılığıyla yapması bazılarını şaşırtabilir.


DrLupo, Fortnite’a gelecek yeni özellikleri sızdırdı

Fortnite topluluğundaki en önemli yayıncılardan biri haline gelen DrLupo, daha oyuna dahil edilmemiş birçok yeni kostüm ve kozmetikleri açığa çıkardı. Oyuna dahil edilecek yenilikleri Twitter hesabı üzerinden paylaşan DrLupo, yayınlanmamış kostümler dahil yakın gelecekte oyunda ne gibi değişiklikler olacağını paylaştı.

Bazı hayranlar DrLupo’nun bu kostümleri Epic Games’in izni olmadan paylaştığını düşünüyor. Ancak Fortnite etkinliklerinde dahi yer alan DrLupo gibi bilinen bir yayıncının Epic Games’e göz göre göre karşı gelme ihtimali çok da yüksek olmasa gerek.

Daha olası senaryo ise, Epic, DrLupo’ya bu kostümleri ‘sızdırması’ için onay vermiş ya da onu yönlendirmiş olabilir. Böylece ünlü yayıncının hayranları ve oyuncu kitlesinin ilgisi oyuna yönlendirilmiş olur. Öyle ya da böyle, sonuç olarak şimdi herkes merakla yeni kostüm ve kozmetiklerin oyunda görülmesini bekliyor. Eğer planlı bir hareketse işe yaradığı ortada.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER