Overwatch

Overwatch Ligi 1. Sezonu MVP’si JJoNaK için Zenyatta kostümü geliyor

Overwatch Ligi 2018 Sezonu MVP’si JJoNak, Overwatch’ta kendine özel bir kostüme sahip olan ilk oyuncu oldu.

Bir Overwatch oyuncusu için hayal edilebilir en büyük onur, kendi performansının bir oyun içi kostümüyle ölümsüzleşmesidir herhalde. New York Excelsior destek oyuncusu ve aynı zamanda 2018 sezonu MVP’si Bang “JJoNak” Sung-hyeon, kendisine ait bir kostüme sahip ilk Overwatch Ligi oyuncusu oluyor.


Özel MVP kostümü, JJoNak’ın imza kahramanı Zenyatta için dizayn edildi. JJoNak’ın oyun içi ismi Korece’de ahtapot anlamına geliyor. Aynı zamanda, JJoNak, deniz canlılarına olan sevgisini göstermek adına bir de dövme taşıyor. Overwatch dizayn ekibi, MVP kostümünü tasarlarken bu bilgileri de göz önüne aldı ve derin denizlere doğru daldılar.

JJoNak’ın MVP kostümü Zenyatta’nın kafasını fanusun içinde duran bir ahtapota çeviriyor. Zenyatta’nın normal metal küreleri ise minik ahtapotlar ile yer değiştiriyor. Bu minik ahtapotlar kahramanın silah durumuna göre de pembeden, altın rengine değişiklik gösteriyor. New York Excelsior renkleri de Zenyatta’nın kıyafetini süslüyor.

Overwatch sanat yönetmeni yardımcısı Arnold Tsang ise şu sözleri söyledi:

“Overwatch dünyasının dışından spesifik bir insanın başarılarını kutluyoruz ve onun etkisini Overwatch dünyasına da yansıtıyoruz.”

JJoNak’a ait MVP Zenyatta kostümü 27 Haziran‘a kadar satın alınabilecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER