FIFA

Riv9 ve Futbolist’in yolları ayrıldı

Riv9, Futbolist ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesabından duyurdu. Tecrübeli oyuncu, yeni takımı ile ilgili açıklamayı yakın zamanda yapacağını söyledi.

Futbolist FIFA oyuncularından Emre “Riv9” Kayır, sosyal medya hesabı üzerinden takımı ile yollarının ayrıldığını duyurdu.


Riv9 ve Futbolist’in yolları ayrıldı

Riv9, Türkiye’de FIFA denildiğinde akla ilk gelen oyunculardan biri. Kariyerine başladığı günden bugüne sayısız başarıya imza atan tecrübeli oyuncu, yaklaşık bir yıldır Futbolist organizasyonu için mücadele ediyordu. 2018’in Kasım ayında Space Soldiers takımının kapanmasından sonra boşta kalan Riv9, bu süre zarfında yakın arkadaşı olan isopowerr aynı takımda mücadele etmiş oldu. Futbolist’e katılma süreciyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Riv9, Futbolist ailesinin yanında isopowerr’a da teşekkürü eksik etmedi.

Riv9’un gelecekte takımına hangi takımla devam edeceğiz henüz belli değil. Riv9, bugüne kadar kazandığı Türkiye şampiyonluklarının yanında, Futbolist ile Şampiyonlar Ligi ve FUT Champions’ta ülkemizi temsil etmişti. Oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde:

Riv9: “Yeni takımım ile ilgili duyuruyu yakında yapacağım.”

“Geçtiğimiz sezonu beraber geçirdiğim Futbolist ekibi ile bugünden itibaren birlikteliğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sportif anlamda hedeflerimi hep en yüksekte tuttum ve her zaman daha iyisini yapmak için çalışıyorum. Bu anlamda sezon boyunca beni yalnız bırakmayan Futbolist ekibine teşekkür ederim ve yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum. Yeni takımım ile ilgili duyuruyu yakında yapacağım. Sevgiler.”

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER