Espor Haber

Galatasaray maçını kazanan Bahçeşehir SuperMassive galibiyet hasretini bitirdi

2. Hafta oynadığı İstanbul Wild Cats maçından beridir zafer alamayan SuperMassive’den şampiyonluk yarışında yer alan Galatasaray Espor’a çelme!

VFŞL 2019 Yaz Mevsimi 4. Hafta 2. Gün karşılaşmaları, bir süredir düşüşte olan Bahçeşehir SuperMassive için kritik durumdaydı. Son oynadığı 4 maçta bozgun yaşayan SUP’un oldukça formda olan Galatasaray’a karşı kaybettiği takdirde sıralamanın en aşağısına düşme ihtimali bulunuyordu. Günün açılış maçında kazanan Bahçeşehir SuperMassive olurken, Galatasaray ise üçüncülüğe geriledi.


Bahçeşehir SuperMassive günler sonra kazandı

Gökhan “Madness” Uçar parmağından sakatlanınca zorunlu oyuncu değişikliğine giden Galatasaray’da nişancı olarak Şaban “Husky Rider” Köseoğlu forma giyerken, SUP’ta ise tecrübeli üst koridor oyuncusu Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya, dördüncü hafta ile birlikte döndüğünden dolayı maçın net bir favorisi yoktu.

Karşılaşmanın 7. dakikasında Stomaged’in alt koridor civarında olduğunu gören BalKhan, rakibinin yerini tespit ettikten sonra GBM ile birlikte fabFab’ın bulunduğu üst koridordan ilk kan döktü. Dakikalar sonra alt koridorda 2 skor daha çıkaran Galatasaray Espor oldukça iyi bir başlangıç yapmış oldu. Galatasaray’ın altın farkını 3 bin seviyesinde tuttuğu orta bölümde ise Dağ Ejderi için gerçekleşen takım savaşında 4 skor alan Bahçeşehir SuperMassive durumları dengeledi.

fabFabulous’un ellerindeki Neeko’yle takım savaşlarını avantajlı şekilde geçirmeye başlayan SuperMassive, objektifleri rahatlıkla elde etmeye başladı. Frozen ve Zeitnot’un hasarına karşı koyamayan Galatasaray Espor, 30 dakika boyunca dayandıktan sonra kazanan taraf Bahçeşehir SuperMassive oldu.

Karşılaşmanı En Değerli Oyuncusu: Wolf

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER