FIFA

FIFA oyuncusu Riv9’un yeni adresi Bahçeşehir SuperMassive oldu

SUP, Riv9 transferini duyurdu.

Bir süre önce Futbolist ile yollarını ayıran Emre “Riv9” Kayır, kariyerine Bahçeşehir SuperMassive’de devam edecek. Ülkemizdeki başarılı FIFA oyuncularının başında gelen Riv9 son olarak eChampions League elemelerinde boy göstermişti.


Riv9, SuperMassive’de!

Uzun süredir FIFA sahnesinde yer almayan Bahçeşehir SuperMassive, Riv9’un katılmasından sonra tekrardan FIFA’ya dönmüş olacak. Twitter’dan paylaşılan gönderide yeni transferini duyuran SuperMassive ise Riv9’a hoşgeldin dedi.

“2012 yılından bu yana hem ülkemiz hem de Dünya çapında birçok online ve offline turnuva başarısına imza atmış FIFA oyuncusu Riv9, bundan böyle Bahçeşehir SuperMassive için mücadele edecek!
Aileye hoşgeldin!”

Profesyonel FIFA’yı takip eden bir çok kişi Riv9’un ülkemizdeki en iyi oyuncu olarak gösteriyor. Çünkü elde ettiği başarılarla kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Ayrıca ileride baskı yapan bir oyun tarzına sahip olduğu için hemen hemen kendisinin yer aldığı çoğu yayın ve videoya ilgi oldukça fazla durumda diyebiliriz.

Yeni takımının mesajına yanıt veren Riv9 ise Twitter’dan bir paylaşım yaptı:

Luana’dan Riv9’a mesaj var

Bahçeşehir SuperMassive’in genç üst koridor oyuncusu Berkant “Luana” Kayahan, Riv9’un takımına katılmasından sonra “yıllardır videolarını izlediğim adamla aynı takımdayım” şeklinde bir paylaşım yaptı. Riv9’dan da onur verici bir yanıt geldi.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER