Fortnite

Fortnite v9.30 2. İçerik Güncellemesi: Tambur Pompalı Tüfek oyuna eklendi

Fortnite v9.30 2. İçerik Güncellemesi bugün sabah saatlerinde oyuna geldi. Gelen tek yenilik, Tambur Pompalı Tüfek oldu.

Fortnite: Battle Royale v9.30 yaması içerisinde bulunan ikinci içerik güncellemesi bugün sabah saatlerinde oyuna geldi. Geçen haftanın içerik güncellemesinin aksine, bu sefer ki güncellemenin yama notları oldukça kısa ve yalnızca Tambur Pompalı Tüfek’i içeriyor.


Epic Games geçtiğimiz günlerde Tambur Pompalı Tüfek’in oyuna geleceğini açıklamıştı, lakin şimdi bütün istatistiklerine de sahibiz.

Tambur Pompalı Tüfek

  • Yaygın, Sıradışı ve Nadir çeşitleri mevcut.
  • Şarjörüne 12 mermi alır.
  • Atış başına 45 / 47 / 50 hasar verir.
  • Yer ganimetlerinde, otomatlarda ve ganimet taşıyıcılarda bulunabilir.

Tambur Pompalı Tüfek kasalardan bulunamayacak. Aksine, silahı dışardan normal loot yerlerinden edinebilirsiniz.

Bunun haricinde, Epic Games herhangi bir ekleme, düzeltme, mahzene kaldırma, bug düzeltmesi veya başka bir değişiklik yapmadı.

Bu güncelleme de geçen haftaki gibi sürpriz bir şekilde oyuna geldi. Epic Games’in açıklamasına göre bütün Fortnite ekibi şu anda tatilde ve bu sebeple güncellemeler sürpriz olarak oyuna geliyor. Fortnite ekibi 8 Temmuz’da geri dönecek ve Epic’in o zamana kadar 3 haftalık içerik güncellemesi daha var. Bakalım neler gelecek?!

Oyuncular bu içerik güncellemesi için tekrardan bir şey indirmek zorunda kalmadı. Tambur Pompalı Tüfek’in oyuna eklenmesi bir sunucu bakımı, kapanması yaşanmadan gerçekleşti.

Fortnite v9.30 2. İçerik Güncellemesi ile ilgili detayları Epic Games’in websitesinden okuyabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER