Apex Legends

Shroud, Apex Legends’daki yeni karakterin kırılgan olduğunu söylüyordu ki!

Rakibini nasıl düşürdüğüne inanamadı.

Apex Legends‘ın yeni sezonuna ilgi oldukça fazla. Dün start alan ikinci sezonun merak uyandıran en önemli yeniliği ise yeni karakter Wattson’dı. Oyunun geliştirici firmasının stüdyolarında yeni karakterin test aşamasında yer alan Shroud’ta Wattson’ın yayınlanmış versiyonunu ilk defa canlı yayında oynadı.


Daha önce yeni karakteri pek beğenmediğini söyleyen Shroud, Apex Legends’ta sevmediği bir diğer karakter Caustic’e benzediği için oynamayacağını açıklamıştı. Shroud’un Wattson konusundaki düşüncesi değişmedi. Wattson’ın en işlevsel mekaniği olan elektrikli çitin kırılgan olduğunu göstermek için kendi kurduğu tuzağa zarar veren Shroud, dakikalar sonra aynı tuzaktan bir rakibini düşürdü.

Wattson’ın kırılgan bir karakter olduğundan bahsettiği sırada rakibinin düştüğünü gören Shroud, şaştı kaldı. Wattson’ın Q yeteneği, haritanın herhangi bir bölümüne dilediğiniz gibi tuzak kurmanıza olanak sağlıyor. Ancak Wattson, hasar açısından beklentileri karşılayan bir karakter olmadığı ise gayet açık ve net diyebiliriz.

Shroud’a göre Wattson’ın tuzağının mavi renkte olması nedeniyle elektrikli çit kolaylıkla tespit edilebilir. Böyle bir durumda da Shroud gibi sürpriz skorlar almanız hiçte kolay değil. Shroud’un şans eseri bir skor alsa da Wattson, hasar veren bir karakter olmak dışında takım arkadaşlarını korumak için tasarlanmış.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER