Espor Haber

Digital Athletics, PUBG Nations Cup’ta Türkiye adına yarışacak

PUBG’nin All-Star etkinliği için Türkiye Milli Takımı açıklandı.

PEL’de mücadele ederek uluslararası sahnedeki en önemli temsilcimiz olan Digital Athletics, Seul’a gidiyor. PUBG Europe League için haftalardır Berlin’de bulunan Digital Athletics oyuncularının yeni hedefi PUBG Nations Cup olacak.


500.000$ ödül havuzuna sahip olan PUBG Nations Cup’ta 16 ülkenin temsilcileri yarışacak. 9-11 Ağustos tarihleri arasında Güney Kore’de gerçekleşecek etkinliğin PUBG için düzenlenen ilk All-Star etkinliği olması dikkat çeken bir ayrıntı diyebiliriz.

Bosphorus’un Türkiye Milli Takımı olarak yarıştığı Gamescom PUBG Invitational’in üzerinden 3 yıl geçti. Aslında Bosphorus, PUBG’nin uluslararası sahnesine katılan ilk temsilcimiz olduğu için böyle nitelendirilmişti. Bosphorus’un dağılmasının ardından Cem “Mithrain” Karakoç’un oluşturduğu Milli Takım kadrosu ile birlikte GLL Nations Royale’de Türkiye’nin ilk şampiyonluğunu yaşadığını gördük.

ilgili haber: GLL Nations Royale’de şampiyon Türkiye oldu

PUBG Nations Cup’ta Digital Athletics mücadele edecek!

Twitter üzerinden PUBG Nations Cup’ta yer alacaklarını duyuran Digital Athletics, turnuva için sabırsızlandıklarını açıkladı. PEL Aşama 2’de mücadele veren temsilcimizin ilk 5’te yer alarak GLL Grand Slam’a katılmak için yarın bir mucize gerçekleştirmesi gerekecek. Digital Athletics, pazartesi gününden itibaren PUBG Nations Cup’a hazırlanmaya başlayacak. Kendilerine başarılar diliyoruz.

PUBG Türkiye Milli Takımı

  • Mert “ABeautifulDeath” Öztürk
  • Murat “SIX-MO” Öztürk
  • Çakıl “Iroh” Develi
  • Mert “mertgungor” Güngör

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER