Apex Legends

Apex Legends 2. Sezon Silah Hasarları ve Tüm Detaylar

Apex Legends’ta silah hasarlarını bilmek, sizi bir tık öne taşıyacaktır. Çünkü bu yazıda hangi kaska ne kadar vurduğuna kadar bulabilirsiniz!

Apex Legends, şüphesiz 2019 yılının en popüler oyunları arasına hızlı bir giriş yapan bir oyun oldu. Karakterlerin kendine özgü yetenekleri sayesinde farklı bir battle royale deneyimi sunan Apex Legends, çıktığı günden sonra rekor üstüne rekor kırmayı başardı. Daha sonra oyuncu ve Twitch’teki seyirci kitlesinde büyük düşüşler yaşadı ancak Apex Legends 2. Sezon ile birlikte toparlamış oldu.


İlginizi çekebilir: Apex Legends Twitch Prime paketleri duyuruldu

Apex Legends 2. Sezon Silah Hasarları

Görselin büyük hali için buraya tıklayın.

Reddit’te yapılan bir paylaşım, Apex Legends’taki tüm silahları en ayrıntısına kadar anlatıyor. Silahların şarjör seviyeleri başına mermi kapasitesinden tutun, gövde, bacak, kafaya, seviye 1-2-3 kaska, kafadan vuruş mesafesine kadar hasar değerleri mevcut.

İlginizi çekebilir: Cyberpunk 2077 Geliştiricileri: “Ağlamaya hazır olun”

Apex Legends 2. Sezon ile birlikte bazı silahlarda değişikler oldu. Ayrıca oyuna L-STAR adına yeni bir silah eklendi. L-STAR silahının oyuna ekleneceğini daha önce duyurmuştuk ve Sezon 2 ile oyuna eklendi. Yukarıdaki görseli inceleyerek hangi silahın ne kadar güçlü olduğunu, hangi kaska ne kadar vurduğuna kadar öğrenebilirsiniz. Bu bilgi, Apex Legends hilesi kullanıp oyun kazanmaktan daha değerli olacaktır.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER