Fortnite

Fortnite Izgara Seti toplama aletiyle ızgara parçala görevi ve çözümü

Fortnite 14 Yaz Günü etkinliğinin son görevi olan “Izgara Seti toplama aletiyle ızgara parçala” görevini yapacağız.

Fortnite 14 Yaz Günü etkinliği, son görev olan “Izgara Seti toplama aletiyle ızgara parçala” görev son bulacak. Son göreve kadar yaptığınız görevler, 14 Yaz Günü etkinliğinin ne kadar zorlu ve eğlenceli olduğunu ortaya koymuştur. Görevin konusu açık ve net ancak ızgaraları nerede bulacağınız daha zor bir iş. Şimdi gelelim göreve.


Fortnite Izgara Seti toplama aleti nasıl elde edilir?

Bu görevi yapmadan önce “Nehir kenarındaki havai fişekleri patlat” görevini tamamlamış olmanız gerekmektedir.Çünkü bu görevi yapabilmek için bu görevden kazanacağınız Izgara Seti toplama aletine sahip olmanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: Fortnite FPS Arttırma

Fortnite haritasındaki ızgaralar

Fortnite Izgara Seti toplama aletini bulduktan sonraki adımımız ise bu yedi adet ızgarayı bulmak olacak. Belirli alanlara giderek elimizdeki aleti kullanarak bu ızgaraları yok edeeğiz. Oyundaki bir ızgara, başka bir oyuncu tarafından tahrip edilirse oyundan kaybolur. Ancak iyi haber, Fortntie haritasında birçok ızgara bulunuyor bu yüzden onları bulmak pek zor değil.

İlginizi çekebilir: Fortnite Sistem Gereksinimleri

Yukarıdaki görselde işaretli olan bölgelere giderek ızgaraları bulabilirsiniz. Tek bir maçta yapmanıza gerek yoktur, bir kaç maça yayabilirsiniz. Bu yüzden tek bir maçta tüm ızgaraları kıramazsanız endişelenmeyin, bir sonraki oyunda devam edersiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER