Oyun Haber

Steam Grand Prix etkinliklerinde hangi takım kazandı?

Kullanıcıların anlamakta epey bir zorlandığı Steam Grand Prix etkinliği sona ardı.

Steam, her yaz olduğu gibi bu yaz da bol bol indirim günleri yaptı. Steam Yaz İndirimleri kapsamında Grand Prix isimli bir etkinlik düzenledi. Etkinlik, bu zamana kadar yapılan en ilginç etkinliklerden biriydi. Çok sorunlu bir etkinlik oldu ve yaşanan sorunlar dolayısıyla Steam, kullanıcılarından özür dilemek zorudna kaldı. Etkinlikle ilgili daha anlaşılır olması açısından düzenlemeler yaptı ancak sorunlar devam etti. Henüz tam olarak anlayamadığımız bu etkinlik sonunda son buldu ve konuyla ilgili açıklamalar geldi.


Kazanan takım Corgi oldu

Steam Grand Prix etkinliklerinin kazananı ise ilk günlerde büyük fark atan Corgi takımı oldu. Kullanıcıların Corgi takımının nasıl ve neye göre etkinliğin kazananı olduğuna dair fikri yok.

Steam tarafi ise etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Grand Prix’e katılan herkese teşekkürler. Yarış boyunca bazı beklenmeyen engellerle karşılaştığımızın farkındayız. Bunları elimizden geldiğince düzeltmeye çalıştık ancak bir dahaki sefere sizi bir yarışa davet ettiğimizde yolu sizin için mümkün olduğunca daha iyi bir şekilde kaymak gibi tutacağız.”

Kazanan takım Corgi’den 5.000 kişinin seçildiğini açıklayan Steam, bu kişilerin azandıkları oyunları 48 saat içinde teslim edeceğini bildirdi.

Ayrıca tüm bunların yanı sıra, etkinlikten kazandığınız jetonları kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanmak için Steam Grand Prix etkinlikleri sayfasına gidin. Karşınıza aşağıdaki sayfa gelecek.

İlginizi çekebilir: PUBG FPS Arttırma

Bu kısımda, etkinlikte kazandığınız jetonları göreceksiniz. İlgili bölüme tıklayarak jetonları nasıl kullanacağınızı anlatan bir sayfaya yönleneceksiniz.

İlginizi çekebilir: Steam’de 15 TL olan SEGA oyunları bedava oldu

Puanınıza göre sahip olabileceğiniz ödülleri bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Ödüller genel olarak profil arka planları ve sohbet emojileriyle ilgili ancak 15.000 jeton karşılığında ek 10 TL indirim ödülü diğerlerine nazaran daha kullanışlı. Jeton karşılığında aldığınız ödülü bu akşam 22:00’a kadar kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER