Anime

Stranger Things, 1980’lerde bir anime olsaydı nasıl görünürdü?

Stranger Things 3. Sezon ile aynı anda yayınlanan Stranger Things isimli kısa animasyon.

Animasyon stüdyosu Octopie tarafından yaratılan “If Stranger Things was an 80s anime” isimli animasyon, Stranger Things’in 80’lerde bir anime olsaydı nasıl görüneceğini gösteriyor. Joyce Byers’ın ampülleri duvara asması ve Steve Harrington”ın yaratıklara karşı beysbol sopası kullanmasına kadar bazı anlara yer verilmiş. Animasyon, yaklaşık iki dakika boyunca favori karakterlerini dizinin farklı dönemlerinden kesitlerle sunmuş.


Bunlardan biri zombi Barb, ya da siber Barb? Stranger Things 1. sezonun sonunu hatırlarsanız Barb, demogorgon tarafından kaçıralana kadar Nancy’nin en iyi arkadaşıydı. Will kurtulurken, Barb öldürüldü ve Upside Down’da çürümeye bırakıldı. Barb’ın ölümünü araştırmak Stranger Things 2. sezonda en büyük odak noktasıydı. Anime evreninde ise Barb, yaşayan ölülerin yaratığı veya bir tür canlı olarak yaşayan cyborg. Barb için adalet istiyoruz!

İlginizi çekebilir: One Piece: Pirate Warriors 4’ün çıkış tarihi belli oldu

Octopie tarafından hazırlanan Stranger Things animasyonuna karşı bazı insanlar YouTube’da 80’lerdeki animelerle aynı hizada olmadığını belirtmiş. Ancak çoğu insan olumlu yorum yapmış. Şimdi gelelim o animasyona…

Stranger Things 80’lerde bir anime olsaydı

İlginizi çekebilir: One Punch Man’in oyun fragmanı: 3v3 dövüşlere hazır olun

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER