CS: GO

Windigo, Calyx ile 3 aylık yeni bir anlaşma sağladı

Calyx’i tekrardan deneme sürecine aldığını duyuran Windigo kadrosunu güçlendiriyor.

Windigo’nun DreamHack Masters Dallas 2019’daki stand-in kadrosunda yer alan Buğra “Calyx” Arkın, 3 aylık deneme süreci için Windigo’ya tekrardan katıldı.


Windigo yeni transferlerini duyurdu

Son olarak IEM Chicago 2019’da yarı final oynayarak dikkatleri üzerine çeken Windigo, yeni transferlerini duyurdu. Önümüzdeki 3 aylık süreçte Windigo’nun stand-in kadrosunda Calyx ve Ali “hAdji” Haïnouss olacak. Uzun süredir takımda yer alan Viktor “v1c7oR” Dyankov ve Yanko “blocker” Panov ise yedeğe çekildi.

Calyx’in DreamHack Masters etkinliğinde takıma dahil olduğunda, Bulgarca konuşan oyunculardan oluşan Windigo’nun İngilizce olarak iletişime geçmekte zorlandığını görmüştük. Etkinlik sonrası HLTV’ye konuşan v1c7oR, Calyx’in böyle bir ortamda işinin çok zor olduğunu söylemişti. Windigo’nun önümüzdeki haftalarda herhangi bir uluslararası turnuvada yer almayacağını düşünürsek, takımın iletişim sorununa yoğunlaşacak bolca zamanı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Windigo oyuncusu, Calyx hakkında açıklamalarda bulundu

DreamHack’ten sonra başka bir takımda yer almayan tecrübeli oyuncularımızdan Calyx’e şimdiden başarılar diliyoruz. Calyx’in Windigo ile birlikte iyi bir başlangıç yapması durumunda kendisini üst düzey takımlarda görebiliriz.

Calyx ve hAdji’nin takıma katılmasından sonra Windigo’nun stand-in kadrosu:

 Kamen bubble Kostadinov
Valentin poizon Vasilev
Georgi SHiPZ Grigorov
 Buğra Calyx Arkın (deneme sürecinde)
 Ali hAdji Haïnouss (deneme sürecinde)

İlginizi Çekebilir: Calyx, DreamHack Master Dallas 2019’da TYLOO’ya patladı

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER