Oyun Haber

Minecraft Earth kayıt ol, herkesten önce oyna!

Açık dünya oyunlarını sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Minecraft, gerçek dünyaya geliyor.

Şüphesiz açık dünya oyunların en çok oynanan oyunlarından biri olan Minecraft, şimdi de gerçek dünyaya geliyor. Gerçek dünyada AR ile oynanacak olan Minecraft Earth’ün deneme süreci çok yakında başlayacak.


Her yaştan bilgisayar kullancılarının oynadığı veya bir dönemler oynadığı Minecraft, yakında gerçek dünyaya geliyor. Microsoft tarafından 2,5 milyar dolara satın alınan Minecraft, sınırsız haritasında büyük inşaların yaratılmasına olanak sağlayan bir açık dünya oyunu.

PUBG Lite kayıt ol, indir ve oyna: Nasıl oynarım?

Minecraft Earth gerçek dünya

Pokemon GO’ya benzerliği ile dikkat çeken Minecraft Earth, 3 Haziran’da duyurulmuştu ve oyun dünyasının ilgisini çekmişti. Minecraft oyuncuları artık Minecraft Earth sayesinde gerçek dünyada da yapılarını inşa ederek birbirlerine karşı oyun oynayabilecek.

Minecraft Earth kayıt ol

Minecraft Earth’ün beta sürümü, önümüzdeki 2 hafta içinde ilk olarak iOS platformu için piyasaya sürülecek. Minecraft Earth beta sürümü kapalı olarak gerçekleştirilecek ve bu süreç için kayıt şansınız bulunuyor. Eğer Minecraft Earth’ün kapalı beta sürüne dahil olmak ve oyunu herkesten önce deneyimlemek istiyorsanız buraya tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mithrain PUBG Lite Ayarları

Minecraft Earth ücretsiz kostüm

Oyunun kapalı sürecine katılım sağladığınız zaman, kayıt olduğunuz e-mail adresine bir e-posta gelecek. Bu e-postada beta başvurunuzun onaylanmasının yanında ayrıca özel bir Minecraft Earth kostümüne de ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Şimdiden iyi şanslar!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER