Dota 2

Dota Underlords, ilk Battle Pass’inin beta aşamasını test ediyor

Valve, popüler MOBA oyunu Dota 2’nin Auto Chess türündeki yan oyunu Dota Underlords’un ilk Battle Pass’i beta aşamasında.

Dota 2‘nin Auto Chess oyunu olan Dota Underlords’un ilk Battle Pass’inin beta aşamasını test ediyor. Dota Underlords şu an çin beta aşamasında ve oynaması ücretsi. Bu stratejiyi popüler battle royale oyunu olan Fortnite ile genişleyen Epic Games, dokuzuncu sezona adım atmış durumda.


İlginizi çekebilir: Minecraft Earth kayıt ol, herkesten önce oyna!

Dota Underlords Battle Pass

Season Pass’den esinlenerek oluşuturulan Battle Pass, katmanlı yapısıyla oyuna ek içerik sağlıyor. Oyuncuların oyundaki görevlerini tamamlayarak oyun içi öğeler kazanmasına yardımcı oluyor. Daha önce Dota 2’nin yan oyunu olarak piyasaya sürülen Artifact’te yaşadığı sorunları yaşamamak isteyen Valve, Taktik Savaşları’nın da gerisine düşmek istemiyor. Bu sebeple beta sürümünün denenmesini amaçlayarak Proto Pass’i duyurdu. Ücretsiz olan bu sürümde geliştiriciler nelerin çalıştığını, nerelerde hata olduğunu çözmeye çalışacak. Bir yandan da oyunculara yeni sancak veya tahtalar gibi ödüller verecek.

İlginizi çekebilir: Riot Games, Taktik Savaşları için gelecek planlarını açıkladı

Steam’in görünmez modunu da destekleyen oyunun son güncellemesi; Android, iOS ve PC için ücretsiz olarak yayınlandı. Oyunu denemek istiyor veya Dota hayranı iseniz, mobil sürümünü aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dota Underlords Android indir

Dota Underlords iOS indir

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER