Overwatch

Overwatch’ın yeni hile tespit sistemi çıtayı yükseltti

Overwatch’ın geliştirileri olan Blizzard, hilecilere karşı müthiş bir strateji uyguluyor.

Hile tespit etmenin evrim olarak tanıttığı sistemi duyuran Blizzard, Overwatch’ta hile kullananlara meydan bırakmayacak. Oyunun yönetmeni olan Jeff Kaplan, Overwatch’ta hile kullananlara karşı yeni bir yöntem geliştirdiklerini açıkladı. Jeff Kaplan’ın dediğine göre bir maçta hile tespit edildiği an maç sonlanacak. Hile kullananlar dışındaki oyuncular puan cezası almayacak ve hile kullanan kişi oyundan uzaklaştırılacak.


İlginizi çekebilir: Cyberpunk 2077’de çocuklara saldırma yasağı olacak

Overwatch’ta hile kullanan kişileri zor zamanlar beklediğini söyleyen Jeff Kaplan, bu sistemin nasıl çalıştığına dair detaylı bir bilgi vermedi. Yeni hile tespit sistemi çoğu oyuncu tarafından beğenildi ve kabul görüldü. Artık hilecilerin para vererek satın aldığı hile programlarını kullanması, onlara daha büyük zarar verecek.

Overwatch’ta hile tespit edilince maç sonlanacak

Overwatch geliştirici güncellemesini içeren videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Minecraft Earth kayıt ol, herkesten önce oyna!

Yakın zamanda gelecek olan Overwatch yaz oyunları etkinliği hakkında da konuşan Jeff Kaplan, yeni etkinlikle ilgili bazı detaylar verdi. Kaplan’ın dediğine göre etkinlik planları daha erken başlayacak. Ayrıca etkinlik boyunca her üç haftada efsanevi bir skin elde edebilmek adına mini-challange’ler düzenlenecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER