Oyun Haber

Dynamax Pikachu’nun göründüğü Pokémon Sword & Shield’ın yeni fragmanı

Pokémon serisinin yeni oyunu olan Swrod & Shield için yeni bir fragman yayınlandı.

Efsane Pokémon serisinin yeni oyunu olan Pokémon Sword & Shield için yeni bir fragman yayınlandı. Getiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda, daha güçlü bir h ale getirilen Dynamax ve Gigantamax mekanikleri de gösterildi. İşte karşınızda Dynamax Pikachu!


Yayınlanan yeni fragmanda Charizard, Pikachu ve Gengar gibi Pokémon’un en sevilen karakterlerinin Dynamax halleri gösterildi. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni fragmanda Pokémon veya yeni oyuna dair bilgiler verilmedi. Dynamax mekaniği Sword & Shield’a eklendi ve bu özellik ile birlikte Pokémon’lar üç tur süresince dev boyutlara erişebiliyor.

İlginizi çekebilir: Cyberpunk 2077’de çocuklara saldırma yasağı olacak

Dynamax Pikachu

Yeni mekanik Dynamax, önceki oyunlardaki Z-Move ve Mega Evolution mekaniklerinden biraz daha farklı. Dynamax mekaniğini kullanmak isteyen oyuncuların, belirli bir bölgeye gitmesi gerekiyor. Kısacası bu mekanik, her savaş sırasında kullanılabilir olmayacak.

Gigantamax mekanği ise Dynamax’e benzer bir mekanik. Ancak Gigantamax Pokémon’un boyutunu büyütmenin yanı sıra görünüşünü de değişştiriyor. Ayrıca Pokémon’a yeni özel bir hareket kazandırıyor.

Lapras, Mareanie ve Mawile isimli Pokémon’lar ise Galar bölgesinde görülecek. Diğer oynunlara nazaran, Pokémon Sword & Shield oyununda her Pokémon oynanabilir değil. Bu sebeple Pokémon takipçileri, sevdikleri Pokémon’ların oynanabilir olup olmadığını öğrenmek için yayınlanan fragmanları yakından takip ediyor.

İlginizi çekebilir: Call of Duty: Modern Warfare’dan yeni oynanış videosu

Pokémon Sword & Shield, Pokémon serisinin konsola çıkan ilk oyunu olacak. Bu oyunda daha karmaşık mekanikler bulunuyor. Pokémon Sword & Shield, 15 Kasım 2019 tarihinde Switch özel oyunu olarak çıkacak.

Pokémon Sword & Shield yeni fragman

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER