PUBG Mobile

PUBG Mobile 8. Sezon ne zaman gelecek? İşte detaylar…

Oyuncuların merakla beklediği 8. Sezon hakkında detaylar.

Oyun dünyasındaki en popüler mobil oyunların başında gelen PUBG Mobile‘a yığınla yeni içerikler geliyor. PUBG Mobile 8. Sezon için bir süredir çalışmalarına devam eden Tencent Games, henüz Royale Pass 8 hakkında detayları açıklamadı. Ancak Tencent’den önce yeni eklenecek içeriklerden bazıları sızdırılmış olabilir. Peki PUBG Mobile 8. Sezon ne zaman gelecek, tam tarih ne? İşte detaylar…


PUBG Mobile 8. Sezon gelmeden önce cihazlarınıza küçük ayarlar uygulayarak iyi performans alabilirsiniz. Yeni sezon güncellemesi yine büyük olacağı için bu ayarları uygulamak bilgisayarınızı rahatlatacaktır. Bu yüzden PUBG Mobile Bilgisayar Ayarları rehberini okumadan geçmeyiniz.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi: 8. Sezon’a özel değişiklikler!

PUBG Mobile 8. Sezon ne zaman gelecek

PUBG Mobile Season 8 için oyuncuların ilk olarak bilgi alabileceği kaynakların başında PUBG Mobile Beta geliyor. Önceki sezonlardan hatırlayacağınız üzere Royale Pass’a eklenecek yeni kozmetikler öncelikle beta sürümüne ekleniyordu. PUBG Mobile 8. Sezon için 0.13.5 Güncellemesi öncelikle beta sürümüne gelecek.

PUBG Mobile indir

Sızdırılan iddialara gelmeden önce PUBG’ye gelen yeni silahların belirli aralıklarla PUBG Mobile’a eklendiği biliniyor. Scorpion’un oyuna eklenmesinden sonra sıradaki eklenecek silahın PP-19 Bizon olacağını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile 8. Sezon Royale Pass Ödülleri

9MM ile çalışan bir SMG olan PP-19 Bizon’un 8. Sezon ile birlikte PUBG Mobile’a ekleneceğine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca sızdırılan detaylara göre yeni sezonda oyuna eklenecek kozmetiklerin Okyanus temasına uygun şekilde geleceği söylendi. Yeni sezonlarda atmosferi değiştirmek ve yeni içerikler eklenmekte. Okyanus temasına dahil olan Taarruz Tüfekleri bakalım hangileri olacak?

Hindistan sunucusundan sızdırılan detayların başında Okyanus Hazinesi adlı yeni bir kasa olacak. Mağaza’dan alabileceğiniz Okyanus Hazinesi ile birlikte Unkown Cash (UC) ile satılamaz yepyeni kozmetikler olacak. Ayrıca Bahriyeli Denizci ve Korkunç Bataklık şeklinde çeşitli kostümler oyuna eklenecek.

PUBG Mobile 7. Sezon ne zaman bitecek?

PUBG Mobile’da 7. Sezon tam olarak 16 Temmuz 2019 tarihinde sona ereceği için yeni sezonun başlangıç tarihi belli olmuş gibi düşünülüyor. Ancak PUBG Mobile 8. Sezon için 17 Temmuz 2019 gibi bir tarihte başlayacağını söyleyebiliriz.

Geçmiş sezonlardan hatırlayabilirsiniz ki 2-3 gün yeni sezonun aktif olmasını beklemiştik. Oyuncular en erken 17 Temmuz’da erişeceğini umuyor. Tencent Games’ten henüz bir açıklama gelmediği için somut bir tarih yok.

PUBG Mobile 8. Sezon ile ilgili haberlerden çabucak haberdar olmak için GGespor’un sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz!

GGespor Instagram

GGespor Twitter

GGespor Facebook

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER