Apex Legends

Shroud, Apex Legends’ta yaptığı hatalar ile insan olduğunu kanıtladı

Michael ‘Shroud’ Grzesiek, yürüyen AIMBot olarak biliniyor ancak Shroud’da insanmış beyler!

Twitch’te 6.6 milyondan fazla takipçisi olan popüler yayıncı Shroud, 14 Temmuz’da yaptığı yayında Apex Legends oynarken hata üstüne hata yaptı. İnsan olmadığını düşünenlere karşı insan olduğunu kanıtlayan Shroud, yaptığı hatalar sonrasında gülerek eğlendi.


Twitch’te her canlı yayın açtığı zaman binlerec izleyicinin anlık izlediği Shroud, dün yaptığı yayında komik anlar yaşattı. Apex Legends oynarken önce mermileri ıskalayan Shroud, daha sonra komik bir şekilde öldü. O sırada Water Treatment etrafında olan Shroud, kendisinden çok uzakta olmayan bir rakibini gördü. Rastgele bir şekilde koşan rakibine ateş açan Shroud, bir mermi bile tutturamıyor. Tüm mermileri ıskalayan Shroud, “Tüm önemli atışları kaçırdım” diyerek söylendi.

Shroud gibi biri için böylesine kolay bir hedefi kaçırmak onun insan olduğunu kanıtlamak için yeterli gelmedi mi? O zaman hemen sonrasında yaşanan komik ölüm sahnesine geçelim. Tüm mermileri ıskalayan Shroud, rakibini aramaya başlıyor. Daha sonra alanın kapandığını farkedip yanınındaki balonlara ilerliyor. Balondan yukarıya çıkacağı sırada yanlış bir şey yapıyor ve aşağıya düşerek komik bir şekilde ölüyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’tan hilecilere karşı harika bir çözüm geldi

Shroud’un insan olduğunu kanıtlayan o anlar

Takım arkadaşlarına “Beni kurtarmayın, buna değmez” diyen Shroud, ölüm ekranı geldikten sonra kahkahalara boğuldu. İzleyenler balondayken loot almaya çalıştığını sanmıştı ancak loot almaya çalışmadığını belirten Shroud “Loot almaya çalışmıyordum, yanlışlıkla çarptım” dedi.

Çember Water Treatment bölgesinin dibine kadar gelmişti ve Shroud’un hızlı hareket etmesi gerekiyordu. Ancak kısa bir süre önce tüm mermileri ıskalayan Shroud, balondan atlarken yine hata yaptı ve komik bir şekilde öldü.

Eski profesyonel CS: GO oyuncusunun bu tarz basit hedefleri ıskalaması veya komik bir şekilde ölmesi, o kişiyi kötü oyuncu yapmaz. Aksine Shroud gibi birinin bile insan olduğunu gösterir. Evet, Shroud bile insanmış beyler…

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER