Espor Haber

Kairos, Beşiktaş ile sözleşmesinin bittiğini duyurdu

Kairos’un Beşiktaş macerası sona erdi.

Beşiktaş bünyesinde bulunan Gürsu “Kairos” Kömürcü, Beşiktaş ile sözleşmesinin sonlandığını Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Kairos, Beşiktaş bünyesine 2018 Aralık ayında dahil olmuştu.


Selamlar, Beşiktaş ile sözleşmem bugün itibariyle sona erdi. Takım arkadaşlarıma bana kattıkları her şey için teşekkür ederim. Takım tekliflerine şimdilik kapalıyım.

Kairos’un Beşiktaş ile sözleşmesi sona erdi

Profesyonel oyunculuk hayatına 2017 Şubat ayında ATLAS eSports ile başlayan Kairos sırasıyla Çilekler ve Team Cappadocia organizasyonlarında yer aldı. 2018 yaz dönemine doğru Dark Passage bünyesine dahil olan oyuncu, kısa süre sonra Beşiktaş Academy‘ye dahil oldu.

Kış Mevsimi’nde Beşiktaş Academy ile iki maçta görev alan Kairos, Beşiktaş bünyesinde Şampiyonluk Ligi’nde bir maçta görev aldı.

Onur “Minor” Yıldırım’ın (Madlifeonur) takıma dahil olmasının ardından görev şansı bulamayan Kairos, şimdilik takım tekliflerine kapalı olduğunu söylüyor. Kairos 2020 Kış Mevsimi’ne kadar dinlenmeyi tercih edebilir ya da uygun düşündüğü teklifleri değerlendirebilir. Oyuncunun sosyal medya duyurusu şu şekilde:

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER