Oyun Haber

Minecraft indir (Son Sürüm): Minecraft APK indir

Dünyanın en çok satılan oyunlarından biri olan Minecraft nasıl indirilir? Minecraft indir rehberi.

Minecraft, 2009’da piyasaya sürülen dünyanın en çok satılan oyunlarından birisi. Birinci tekil şahıs kamera açısıyla oynanan Minecraft, bir açık dünya oyunu. Minecraft indir rehberinde hem indirme dosyasını hem de oyunla ilgili bazı küçük bilgileri bulabilirsiniz.


Oyunda görülen her şeyi kırabilir, toplayabilir ve toplanan tüm materyalleri istediğiniz yerlere yerleştirebilirsiniz. Minecraft’ın temelini oluşturan bu özellikler ile birlikte oyunda iki mod bulunuyor. Birinci mod hayatta kalma, ikinci mod ise becerilerinizi ortaya çıkarabileceğiniz yapılar inşa etmek.

Minecraft’ın hayatta kalma modunda olanaklar çok kısıtlı. Oyuna başladığınız zaman çok az malzemeniz bulunuyor ve hızlı bir şekilde bitirmeniz gereken çok işiniz oluyor. Mesela geceleri ortaya çıkan yaratıklardan korunmak için bir sığınağa ihtiyacınız olacaktır. Haliyle çapayla toprağı eşeleyerek hızlı bir şekilde ev inşa etmeniz gerekecek. Böylelikle geceleri yaratıklar size ulaşamaz ve güvenli bir yerde gece boyu canlı kalabilirsiniz. Sabah olduğu zaman ise sığınaktan çıkarak malzeme toplamaya gitmeniz gerekiyor.

Minecraft indir

Minecraft’ı aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Minecraft APK indir

Minecraft Dil Listesi

Minecraft platformlara göre 3 farklı şekilde piyasaya sürüldü hâlâ dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri. Ayrıca oyunda pek çok dil desteği bulunuyor. Türkçe dil seçeneğinin de yer aldığı Minecraft dil listesi:

  • Güney Afrika Dili, Arapça, Asturca, Azerice, Belarusça, Bulgarca, Katalanca, Çekçe, Galce, Danimarka Dili, Avusturya Almancası, Almanca, Yunanca, Avustralya İngilizcesi, Kanada İngilizcesi, İngiltere İngilizcesi, Yeni Zelanda İngilizcesi, Ters İngilizce, Korsan Dili, Amerikan İngilizcesi, Esperanto dili, İspanyolca (Arjantin), İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Meksika), İspanyolca (Uruguay), İspanyolca (Venezuela), Estonyaca, Baskça, Farsça, Fince, Filipince, Fransızca (Fransa), Fransızca (Kanada), İrlandaca, Hawaii Dili, İbranice, Hırvatça, Hintçe, Macarca, Ermenice, Endonezce, İzlandaca, İtalyanca, Japonca, Gürcüce, Korece, Latince, Lüksemburgca, LOLCAT, Litvanyaca, Letonca, Makedonca, Moğolca, Malezyaca, Aşağı Almanca, Flemenkçe, Norveççe, Polonyaca, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, Slovence, Slovakça, Somalice, Arnavutça, Sırpça, Tay Dili, Filipince, İsveççe, Klingon, Türkçe, Ukraynaca, Vietnam Dili, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel)

İlginizi çekebilecek diğer Minecraft haberleri:

Minecraft Premium satın al: lisanslı Minecraft rehberi

Minecraft Earth kayıt ol, herkesten önce oyna!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER