CS: GO

Liquid, DreamHack Masters Malmö davetiyesini kabul etti

CS: GO’da dünya zirvesinde yer alan Liquid, DreamHack Masters Malmö davetiyesini kabul etti.

DreamHack organizatörleri, Liquid’in DreamHack Masters’ın bir sonraki ayağı olan Malmö’de yer alacağını duyurdu. Turnuvada toplamda 16 takım mücadele verecek. Liquid’in katılmasının ardından 4 takım belli oldu.


OpTic Gaming’in DreamHack Open Summer’ı kazanarak direk katılma hakkı kazandığı DreamHack Masters Malmö’de ayrıca Astralis ve fnatic’te davetiye alan diğer iki ekip oldu. Liquid, şu anda dünya sıralamasında ikinci sırada yer alan Vitality’nin neredeyse iki katı puana sahip olarak dünya sıralamasında zirvedeki yerini koruyor. Liquid, beş büyük etkinlikte arka arkaya zafere ulaşarak Astralis’in rekorunu egale etti ve eğer IEM Chicago’yu kazanırlarsa yeni bir rekor kırmış olacaklar.

İlginizi çekebilir: 45 TL’ye satılan oyun, kısa süreliğine ücretsiz oldu

Liquid, DreamHack Masters Malmö’de ikinci kez yer almış olacak ve ilk katıldıkları etkinlik 2016’daydı. Yer aldıkları ilk etkinlikte 13-16. sırada yer almışlardı. O günden bugüne Liquid çok yol kat etti ve turnuvanın favorisi olarak Malmö’ye geri geldiler.

DreamHack Masters Malmö, 1-6 Ekim tarihleri ​​arasında Malmö Oyun Haftası’nın bir parçası olacak.Etkinliğin ödül havuzu ise 250.000 dolar olarak belirlendi.

İlginizi çekebilir: 2019’un ilk yarısına damga vurmuş, en çok kazanan espor takımları

DreamHack Masters Malmö yer alacak takımlar ise şöyle:

 OpTic
 fnatic
 Astralis
 Liquid

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER