CS: GO

DreamHack Masters Malmö’de yer alacak beşinci takım Vitality oldu

Dün açıklanan Liquid’in ardından bugün Vitality DreamHack Masters Malmö’den gelen davetiyeyi kabul eden beşinci takım oldu.

DreamHack Masters Malmö organizatörleri, turnuvada yer alacak beşinci ekibin Vitality olduğunu duyurdu. ECS 7. Sezon şampiyonu olan Fransız ekibi Vitality, OpTic, Astralis, fnatic ve Liquid’in ardından davetiyeyi kabul eden beşinci takım oldu.


Fransız ekivi Vitality şu sıralar çok formda! ESL One Cologne’de finalist olan Fransız ekibi, 8 Temmuz’da güncellenen dünya sıralamasında zirvedeki Liquid’in ardından ikinci sıraya yerleştiler. Vitality geçtiğimiz günlerde ESEA Avrupa MDL Finalleri, ECS Season 7 Finalleri ve cs_summit 4’ü kazanarak dünya sıralamasındaki yerlerine ulaştılar.

İlginizi çekebilir: LoL 9.14 Yama Notları: Renekton ve Blitzcrank durdurulamayacak!

Bugün başlayacak olan IEM Chicago’da yer alacak 8 takımdan biri olan Vitality, Liquid ile birlikte şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak gösteriliyor.

DreamHack Masters Malmö 1-6 Ekim tarihleri arasından Malmö Oyun Haftası’nın bir parçası olarak bizlerle birlikte olacak. İsveç’te düzenlecek olan DreamHack Masters Malmö’nün ödül havuzu ise 250.000 dolar olarak belirlendi.

DreamHack Masters Malmö yer alacak takımlar ise şöyle:

 OpTic
 fnatic
 Astralis
 Liquid
 Vitality

İlginizi çekebilir: Bu hafta hangi oyunlar çıkıyor? (15 – 21 Temmuz 2019)

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER