Apex Legends

Shroud, Apex Legends’ta yumruk atarak Apex Predator oldu

FPS oyunlarının popüler ismi Shroud, Apex Legends’ın en yüksek derecesine yumruk atarak geldi.

Apex Legends, dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biri olmayı başardı. Oyunculara oyunlarını en iyi şekilde test etmeleri, deneyimlemeleri için yeni sezonda dereceli maç sistemini getirdi. Yeni gelen sistemde 6 adet lig bulunuyor. Bunlar sırasıyla Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond ve Apex Predator.


Shroud ise Apex Predator olma yolunda dereceli maçlar atmaya başladı ve nihayet istediğini başardı. Popüler Twitch yayıncısı, 16 Temmuz Salı günü Apex Predator oldu, hem de yumruk atarak!

Shroud, Apex Predator oldu

Apex Predator olmak için son maçını oynayan Shroud’un oyun sonunda 3 rakibi kalmıştı. Son çember gelmişti ve Shroud kendine yüksekte iyi bir yer bulmuştu. Rakiplerini yüksekten avlamaya başlayan Shroud, iki kişiyi düşürmeyi başarıyor ve geriye son bir kişi kalıyor.

Duvar arkasına saklanan rakibine doğru koşan Shroud, rakibine yumruk atarak avlıyor ve Apex Predator olmayı başarıyor.

Shroud, rakibine attığı yumruk ile böbürlenip sevinirken bir yandan da Apex Legends dereceli liglerin en tepesine gelmişti. Ancak bir kaç gün önce rakibine karşı tüm mermileri kaçırıp daha sonra komik bir şekilde öldüğünü unutmuş olsa gerek. Ne de olsa insan olmadığını o gün kanıtlamıştı. O anların yer aldığı haberin linkini bir alt satıra bırakıyorum.

İlginizi çekebilir: Shroud, Apex Legends’ta yaptığı hatalar ile insan olduğunu kanıtladı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER