Eğlence

Enis Kirazoğlu, wtcN’nin 250.000 TL’lik arabasını inceledi

Oyun dünyasının tanınan ismi Enis Kirazoğlu, Twitch’in popüler yayıncılarından Ferit “wtcn” Karakaya’nın arabasını incelediği bir video yayınladı.

Daha önce PintiPanda ile birlikte ev incelemesi yapan Enis Kirazoğlu, bu defa YouTube kanalında wtcN‘in arabasını inceledi. BossLayf‘ın YouTube kanalına eğlenceli içerikler üreten isimler tekrardan bir araya gelince renkli anlar yaşandı.


Enis Kirazoğlu wtcN araba incelemesi

Bugün yayınladığı yeni videosunda Ferit “wtcN” Karakaya’nın arabasını test eden Enis Kirazoğlu, Twitch Türkiye’nin en çok takip edilen ve en popüler yayıncılarının başında gelen ismin yeni tarzına takılmadan edemedi. Ferit, geçtiğimiz günlerde yıllardır devam eden nefes alma sorununu geçirdiği bir operasyonla sonlandırdı.

Ferit’in yeni burnuna değinmeden edemeyen Enis Kirazoğlu, yine bildiğimiz gibi… Kirazoğlu, Ferit’in yeni burnuna “pürüzsüz” diye takılmadan edemedi. Bu arada GGespor olarak, kısa süre önce burnundan operasyon geçiren wtcN’a tekrardan geçmiş olsun diyoruz.

Kirazoğlu: “Yeni burnun pürüzsüz olmuş. Ucu biraz sert.”

Arabasına yaptığı modifikasyonlardan bahseden wtcN ise arabası hakkında tatlı bir itirafta bulunarak; Range Rover Evoque tercih edenlerin genellikle kadın olduğundan bahsetti. Diğer yandan arabasının çok pahalı zanneden ‘yayıncılar da çok kazanıyor’ diyenlere cevap vererek, aracını 2. el aldığını bir kez daha yineledi. İkinci el olduğuna göre gerçekten ucuz olmalı.

PUBG oynadığı dönemde ghostların bir türlü peşini bırakmadığı wtcN’a video sırasında yoldan geçen arabadakilerin seslenmesi ise dikkat çekti.

Twitch Rivals Takım Savaşları’nda yer alan wtcN, Uthenera ve Thaldrin ile birlikte mücadele ediyor. wtcN’ın Twitch Rivals macerasını buradan takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER