FIFA

FIFA 20 oynanış videosu geliştirilen oyun dinamiklerine dikkat çekiyor

FIFA 20 paylaştığı videoda oyun içi dinamikleri konusunda oldukça iddialı olduğunu açık bir şekilde vurguluyor. FIFA 20’ye kavuşmak için sayılı günler kala paylaşılan video heyecan yarattı.

Merakla beklenen FIFA 20’nin oynanış videosu duyuruldu. FIFA 20 oynanış videosu oyunun geliştirilen dinamiklerine dikkat çekiyor.


FIFA 20 oynanış videosu

Özellikle yakın tarihte Juventus ile yaşanan lisans olayından sonra FIFA’nın hamlesi merak ediliyordu. FIFA 20 oynanış videosunda görüldüğü gibi yapımcılar, dikkatleri oyun dinamiklerine çekmek istemiş. Oyun içi geliştirmelerde duran topların da düzenlendiğini göreceksiniz.

Oyunun yapımcı şirketi olan EA, FIFA 20 oynanış videosunda oyun hakkında bazı bilgiler veriyor. Duran toplar, kontrollü müdahaleler, dribling ve çalışılmış bitirişlere ayrıca değiniyorlar.

Top yapısında da bazı değişiklikler yapılmış. Top fiziğindeki değişikliğin bu sebebi için paslar, ortalar ve daha gerçekçi şutların oyunculara sunulması hedeflenmiş.

Peki ya yapay zeka?

Elbette her zaman olduğu gibi yapak zeka konusunda da geliştirmeler yapılmış. Ancak son dönemde yapımcı şirket tarafından hep söyledi, sonrasında oyuncular durumdan şikayetlerini sürekli dile getirdiler. Yapay zeka konusunda oyuncuları memnun edip edemeyeceğini ise zaman gösterecek.

Yeni oyun modu: VOLTA

Önceki günlerde VOLTA modu ile sokak futbolu oyun modunu tanıtan bir video yayınlamıştı. FIFA 20 için meraklı bekleyiş ise 27 Eylül tarihinde son bulacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER