Diğer

The Witcher’dan ilk resmi fragman geldi

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi için fragman yayınlandı.

Oyun dünyasının en popüler oyun serilerinden bir tanesi olan The Witcher hikayesini ekrana taşıyacak olan Netflix tarafından ilk fragman yayınlandı.


Bugün yayınlanan fragmanla birlikte dizinin oyuncu kadrosu ortaya çıktı. Superman olarak tanıdığımız Henry Cavill, Geralt karakterini canlandırırken gördük. Hatırlayacağınız gibi The Witcher’ın Netflix’e katılacağı açıklandığında, uzun süre Geralt karaterini Orlando Bloom’un canlandıracağına dair bazı söylentiler vardı. Fragman yayınlanmadan önce dizinin başrol oyuncusu kesinleştiği halde Witcher Geralt için popüler Aktör’ün yetersiz kalacağını söyleyen bir kitle oluşmuş durumdaydı. Ancak fragmandan sonra fikirler değişebilir.

The Witcher için fragman yayınlandı

The Witcher’ın Hikayesi

Witcher Geralt’ın yaşadığı maceraları izleyeceğimiz The Wicher’da mutasyona uğramış yaratıklar, cadılar ve oldukça sıkıntılı insanlarla mücadele ettiğine şahit olacağız. Cadı avcılığı devam ederken, ortalığı temizlemek için uğraşacak.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin yazdığı roman serisinden oyun dünyasına uyarlanmış olan The Witcher’ın aynı Game of Thrones ve Yüzüklerin Efendisi’nde olduğu gibi kitaplara sadık kalınarak senaryolaşacağını söyleyebiliriz. Game of Thrones dizisinin senaryo açısından haklı eleştirilere maruz kaldığı bir gerçek, ancak bu tarz yapımların önünü açacak kadar fark yarattığını unutmamak gerekir.

Oyuncular

Henry Cavill – Geralt

Anya Chalotra – Yennefer

Freya Allan – Ciri

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER