Diğer

Sony, PlayStation 4 6.72 güncellemesi yayınladı!

PlayStation 4 6.72 güncellemesi yayınlandı! PlayStation 4 6.72 güncellemesi ile gelen yenilikler haberimizde.

PlayStation 4 6.72 güncellemesi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. PlayStation 4 6.72 güncellemesinin toplam boyutu sadece 463 MB ve bu güncelleme çokta kapsamlı bir güncelleme değil. Gelecek olan büyük güncellemeye kadar olan aksaklıkları ve sorunları gidermeyi amaçlayan bir güncelleme gibi düşünebiliriz. Peki 6.72 güncellemesi ile birlikte neler geliyor? Gelin hep beraber göz atalım.


PlayStation 4 6.72 güncellemesi ile hangi yenilikler geldi?

Sony, yaptığı 6.72 güncellemesi ile ara sıra yaşanan ve can sıkan sistemsel yavaşlıkları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Ayrıca sistem performansının da arttığını ve kullanıcıları bir nebzede olsa gelecek olan “Büyük Güncelleme”ye kadar rahatlamak istiyor.

İlginizi çekebilir: The Witcher’dan ilk resmi fragman geldi

PlayStation 4’e gelecek “Büyük Güncelleme” ile hangi yenilikler gelecek?

Sony gelecek “Büyük Güncelleme” ile PlayStation 4’e gelecek olan yeniliklerle ilgili ipucularıda geliyor. “Parti Sohbet Sistemi” yazılımı ile birlikte sohbet odasının boyutunu büyütecek olan Sony, ayrıca ses kalitesin daha iyi bir seviyeye ulaşması ve geliştirilmiş bir ağ bağlantısı sağlanması ise diğer yenilikler olarak göze çarpıyor.

İlginizi çekebilir: FIFA 20 oynanış videosu geliştirilen oyun dinamiklerine dikkat çekiyor

Gelecek diğer bir özellik ise ikinci ekran özelliği olacak. Bu özellik ile PlayStation 4’te iletişim sıkıntısı çözülecek. Sohbet odasındaki arkadaşlarınıza gönderdiğiniz sesli mesajlar bu sayede yazılı bir şekilde karşı tarafa iletilecek. Ancak bu sistem maalesef ilk etapta İngilizce ile uyumlu olacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER