Dota 2

DOTA 2 modu, oyunculara farklı bir CS: GO tecrübesi sunuyor

Yetenekli bir CS: GO hayranı, Source 2 motorunu kullanarak bir DOTA 2 modu geliştirdi.

Oyun dünyasının en etkili oyunlarından biri olan Counter Strike, bir Half-Life modu olarak dünyaya gelmişti. Hayranlar tarafından geliştirilen modları sahiplenmesiyle meşhur olan Valve için yeni bir ekmek kapısı çıkmış olabilir.


Ukraynalı geliştirici Mark Mocherad, DOTA modu kullanarak, bir CS: GO oyunu yarattı. Bu girişimiyle birlikte, CS: GO severlere istediğini verdi; FPS olarak olmasa da, oyunu Source 2 motoruyla birleştirdi.

Modun adı ‘Polystrike’

Klasik oyuk oyunun estetiği ve sanat detaylarının birleşmesiyle oluşan oyunun adı Polystrike. Bize sorarsanız oldukça uygun bir isim olmuş. Yeni modla ilgili detaylı bilgiyi resmi siteden edinebilirsiniz.

Geliştirici, oyunculara dürüst bir CS: GO tecrübesi sunacağının sözünü veriyor. Mod, klasik Counter-Strike’ın oyun ekonomisini, silahlarını, ses efektlerini, haritalarını ve modlarını tekrardan sevenleriyle buluşturuyor.

Nasıl mı görünüyor? İşte oyun içi bir görüntü:

Alfa sürüm oynanış videosu

Mocherad, kendi YouTube hesabı üzerinden modun alfa sürümünün bir klibini yayınladı. Videoda bir maçın oynanışını izliyoruz ve oynanış oldukça keyifli gözüküyor.

birçoğumuz FPS türünü tercih edecek olsak da, modun ne kadar güzel gözüktüğünü inkar edemeyiz. Belki de bu yeni CS: GO türü, yeni oyuncuları bünyesinde toplayacak, kim bilir?

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER