Overwatch

En yeni Overwatch kahramanı ile tanışın: Sigma

Overwatch’ın en yeni kahramanı, eksantrik astrofizikçi: Sigma.

Müziğin sesini duyuyor, fakat iyi türden bir müzik olmayabilir. Overwatch’ın en yeni kahramanı ile tanışın: Sigma.


Sigma, kendisinin bir silah olarak kullanıldığından habersiz bir “eksantrik astrofizikçi”. Rahatsız edici hikayesinde, Sigma, evrenin bazı talihsiz sırlarını açığa çıkarıyor ve bunun bedelini ağır ödüyor.

Yaşlı bir adam olan Sigma, kariyeri boyunca, bir kara deliğin gücünü kontrol etmekle uğraştı. Yaşanan gizemli bir kazanın ardından, akıl hastanesine benzeyen bir yerde tekerlekli sandalye ile kendini bulmuş. Aklı sürekli geriye gidiyor ve kendini etrafında taşlar uçuşan bir zırhın içinde hayal ediyor.

Hikayesi süresince, Sigma belirli seviyelerde psikoz geçiriyor, ta ki “yer çekimi kontroldür.” gerçeğini kabul edip, “kontrolü kontrol altına alana kadar”.

Kahramanın hikayesinde Overwatch evreninin suç örgütü Talon’un, Sigma’yı kullandığını görüyoruz. Videonun sonunda Sigma, Doomfist, Sombra, Widowmaker ve Reaper ile beraber görünüyor.

Sigma’nın ortaya çıkışı, geliştiricilerin istediği tarihten daha erken gerçekleşmiş olabilir. Meksika Overwatch Milli Takımı, Sigma ile alakalı birkaç fotoğraf sızdırdıktan sonra, geliştiriciler de kahraman hakkında detayları ortaya çıkarmaya başlamışlardı.

Geliştiriciler henüz Sigma’nın yeteneklerini veya yeteneklerinin nasıl görüneceği hakkında bir bilgi paylaşmadı. Bununla beraber, kahramanın oyuna ne zaman geleceği de henüz belirsiz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER