Oyun Haber

Steam’de 18 TL olan futbol oyunu ücretsiz oldu

Steam fiyatı 18 TL olan futbol oyunu FootLOL: Epic Fail League, Indiegala’da ücretsiz oldu.

IndieGala, her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamaktan keyif alanlar için önereceğimiz futbol oyunu FootLOL: Epic Fail League, Steam’de 18 TL’ye satılıyor. Oyunu Indiegala’dan ücretsiz indirmek için doğru yerdesiniz.


Farklı bir futbol tarzı olan FootLOL: Epic Fail League, arkadaşınızla keyif alarak oynayacağınız eğlenceli bir oyun. Mini bir sahası olan oyunda rakibinizi alt etmek için elinizden geleni yapmalısınız. Oyunu eğlenceli hale getiren asıl özellik ise özel güçlerin bulunması. Özel güçlerinizi kullanarak değişik stratejiler deneyebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

FootLOL: Epic Fail League ücretsiz indir

  • Öncelikle bu bağlantıya tıklayarak FootLOL: Epic Fail League‘in ücretsiz dağıtıldığı sayfaya girin.
  • Sayfanın üst kısmında oyunla ilgili genel bilgiler yer alır. Bu işlemleri uygulamadan önce IndieGala üyeliği açmayı unutmayın. Sayfanın aşağı kısmında şöyle bir görüntü ile karşılacaksınız:

  • Bu kısımda bulunan “ADD TO YOUR LIBRARY” yazısına tıklayın. Bu buton, oyunu IndieGala kütüphanenize eklemenizi sağlayacak.
  • Kütüphanenize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra aşağıda gösterdiğimiz yere tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

  • Gösterdiğimiz “WIN” butonuna tıklayın ve oyunun “.zip” uzantılı arşiv dosyasını indirin.
  • Bilgisayarınıza inen “.zip” dosyasını bir klasöre çıkararak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Cyberpunk 2077 dahil 2020’de çıkacak 11 harika oyun

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER