Hearthstone

Saviors of Uldum: Yeni Hunter büyüsü Pressure Plate

Hunter sınıfında işler kızışıyor.

Hearthstone’un yeni genişleme paketi Saviors of Uldum’un beraberinde gelen en yeni Hunter büyüsü: Pressure Plate. Söylemek gerek, oldukça güçlü görünüyor.


Pressure Plate, 2 mana değerinde bir Secret kartı. Rakibinizin bir büyü kullanması durumunda, rastgele bir düşman minyonunu yok eder.

Kartın rastgele faktörü Hunter oyuncuları için oldukça işe yarar durumda. Saviors of Uldum ile beraber oyuna eklenecek olan yeni, korkulası Secret kartlarıyla beraber bu sınıfa yaklaşmak oldukça zor olacak. Eğer rakibiniz masada üstünlüğe sahipse, bu kartla o üstünlüğü kırabilirsiniz. Yapmaları gereken tek şey, fazla zorlayıp hata yapmak. Böylelikle, aç gözlü yapan rakibiniz Pressure Plate tarafından cezalandırılacak.

Standart oyunda görülmesi oldukça muhtemel. Düşük mana değeri ve esnekliğiyle beraber Pressure Plate, birçok farklı destede yer bulabilir. Erken oyunda rakibin temposunu kesmek üzere oldukça uygun bir kart. Fakat, oyun sonunda çok çok daha tehlikeli bir karta dönüşüyor. Yalnızca 2 mana karşılığında ufak komboları kesebilecek güçte.

6 Ağustos’ta gelecek olan Saviors of Uldum genişleme paketinin bütün kartlarını sitemizde bulabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER