CS: GO

ESL One New York 2019’ta geriye bir davetiye kaldı

ESL One New York 2019 organizatörleri, turnuvanın yedinci davetiyesini dünya 6 numarası olan FaZe Clan’a verdiklerini duyurdu.

FaZe Clan, ESL One New York 2019 organizasyonundan davet alan yedinci takım olmayı başardı. Dünya sıralamasında 6. sırada bulunan FaZe Clan, geriye kalan 2 ESL One New York davetiyesinin birini kaptı.


FaZe Clan, BLAST Pro Series Los Angeles 2019‘da finale kadar yükselmeyi başarmış ve finalde dünya 1 numarası olan Liquid‘e kaybetmişti. BLAST Pro Series Los Angeles 2019 öncesinde ise ESL One Cologne‘de yer alan FaZe Clan istediği sıralamaya ulaşamamış ve 9-12. sırada yer almıştı. Yine Temmuz ayında gerçekleşen DreamHack Master Dallas 2019‘da ise FaZe Clan yarı finale yükselme başarısı göstererek 3-4. sırada yer almıştı.

İlginizi çekebilir: ESL One Cologne 2019’un en iyi hareketleri

İstikrarlı bir şekilde yoluna devam eden FaZe, bu davet ile birlikte Liquid, ENCE ve Astralis gibi CS: GO dünyasının büyük takımlarıyla beraber aynı sahnede yer alacak. ESL One New York 2019 26-29 Eylül tarihleri arasında New York’taki Barclays Center‘da düzenlenecek. Etkinliğin ödül havuzu ise 200.000 dolar olarak belirlendi.

ESL One New York 2019 yer alacak takımlar ise şöyle:

 Liquid
 ENCE
 G2
 Astralis
 NRG
 eUnited
 FaZe

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER