CS: GO

Brezilya ekibi FURIA, DreamHack Masters Malmö davetini kabul etti

Dünya sıralamasında 9. sırada yer alan Brezilya ekibi FURIA, DreamHack Masters Malmö organizatörlerinden gelen daveti kabul eden sekizinci takım oldu.

Brezilya ekibi FURIA, DreamHack Masters Malmö‘den gelen daveti kabul etti. Kabul edilen bu davetiye ile DreamHack Masters Malmö’de yer alacak takım sayısı sekize yükselmiş oldu. Geriye ise sekiz davetiye kalmış oldu.


FURIA geçtiğimiz günlerde tamamlanan StarLadder Major 2019 Americas Minor‘da finale yükselerek StarLadder Major 2019’a katılım hakkı kazandı. ESEA Season 31 Global Challenge‘da şampiyon oldu ve yer aldığı ESL One Cologne 2019‘da 9-12. sırada tamamladı. FURIA dünya sıralamasında ise G2‘nun yalnızca 4 puan arkasında 9. sırada yer alıyor. DreamHack Masters Malmö’de şu an için dünya ilk 5’inden yalnızca ENCE yer almıyor.

İlginizi çekebilir: ESL One Cologne 2019’un en iyi hareketleri

DreamHack Master Malmö ne zaman başlayacak?

DreamHack Masters Malmö 1-6 Ekim tarihleri arasından Malmö Oyun Haftası’nın bir parçası olarak bizlerle birlikte olacak. İsveç’te düzenlecek olan DreamHack Masters Malmö’nün ödül havuzu ise 250.000 dolar olarak belirlendi.

DreamHack Masters Malmö yer alacak takımlar ise şöyle:

 OpTic
 fnatic
 Astralis
 Liquid
 Vitality
NiP
 NRG

 FURIA

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER