Hearthstone

Saviors of Uldum: Yeni Priest minyonu Grandmummy

Birilerinin bu mumyalanmış çocuklara göz kulak olması gerekiyor.

Hearthstone’un bir sonraki genişleme paketi Saviors of Uldum beraberinde gelecek olan başka bir Priest minyon daha ortaya çıktı.


Grandmummy, 2 mana değerinde, 1/2’lik bir minyon ve Reborn ve Deathrattle efektlerine sahip. Kart, öldüğünde, rastgele bir dost minyona +1/+1 stat veriyor.

Grandmummy, Haunted Creeper kartının benzeri, fakat ekstradan 1 can değerine sahip. Kart, esnekliğinden dolayı birçok destede kendine yer bulabilecek gibi gözüküyor. Yüksek tempolu Priest desteleri için oldukça uygun olduğu kadar, kontrol desteleriyle de aynı uyumu sağlamak mümkün.

Reborn’u da hesaba katarsanız, Grandmummy’nin toplam statları 2/3, dost minyona katkısı da 2/2 oluyor. Yalnızca 2 mana değerinde bir karta göre, efektleri inanılmaz.

Kartın tek zayıf noktası ise, etkili olabilmek adına, yanında en az bir dost minyon olması gerekiyor. Bu da demek oluyor ki, ikinci turda bu kartı oynamak için her zaman şansınız olmayacak. Eğer ki masada sürüyle minyonunuz varsa ve üstün olan sizseniz, kesinlikle değerli bir kart.

Grandmummy ve bütün diğer yeni Hearthstone kartları 6 Ağustos’ta, Saviors of Uldum genişleme paketiyle oyuna gelecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER