Espor Haber

Misfits Gaming’te sOAZ ve GorillA gibi deneyimli isimlerle yollar ayrıldı

Misfits için değişim rüzgarları resmen başladı.

LEC 2019 Yaz Mevsimi’nde ideal kadrosunu oluşturmak için devamlı olarak oyuncu değişikliği yapmakta olan Misfits Gaming’den ayrılık haberleri geldi. Misfits’in akademi oyuncularına şans vermeye başlaması ile birlikte problemin alt koridor ve orman rolünde olduğunu gözler önüne sermişti. Ancak kötü gidişatın faturası tecrübeli üst koridor oyuncusu sOAZ ve Koreli destek GorillA’ya kesilmiş olabilir.


İlginizi Çekebilir: Dumbledoge Galatasaray’da!

Yaz Mevsimi süresince 10 karşılaşma oynayan Misfits’in sadece 3 Zafer elde etmiş olması, zaten tehlike çanlarının çalıyor olduğunu göstermişti. Avrupa bölgesinin tecrübeli ormancılarından Nubar “Maxlore” Sarafian ve 1907 Fenerbahçe’den tanıdığımız Thomas “Kirei” Yuen arasındaki gereksiz forma rekabeti durumu özetliyordu. Kirei’nin etkileyici performansına rağmen bir sonraki hafta yedeğe çekilmesine neden olan karmaşık değişiklikler, kafa karıştırmayacak gibi değildi.

Misfits Gaming’te deneyimli isimlerle yollar ayrıldı

Worlds 2018’den sonra Misfits’e katılan yıldız destek Kang “GorillA” Beom-hyun ve Fnatic’ten transfer edilen Paul “sOAZ” Boyer, takımın eksik yönlerini gidereceği düşünülmüştü. Hatta taraftarlara göre ‘Rüya Takım’ geliyordu. Ancak 1,5 Mevsim sonra uyuşmazlıklar olduğu netleşmiş oldu ve her iki isimle de yollar ayrıldı.

GorillA’nın LCK’ye geri dönmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ancak sahnedeki en tecrübeli isimlerden bir tanesi olan sOAZ için benzer şeyler söylemek çok zor. Yüksek ihtimalle deneyimli üst koridor oyuncusu sahnelere veda edebilir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER