Diğer

Sony, PlayStation 4 7.00 Beta Güncellemesi yayınladı

Sony, PlayStation 4 7.00 Beta güncellemesi yayınlandığını duyurdu. İşte PlayStation 4 7.00 Beta güncellemesinin detayları.

PlayStation 4 7.00 Beta güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme bilindiği üzere Sony kapalı bir beta testi olarak gerçekleştiriyor olacak.


PlayStation 4’te artık 16 kişilik gruplar aynı anda sohbet edecek

Henüz gelecek olan PlayStation 4 7.00 Güncellemesinin tarihi henüz belli değil. Ancak gelen PlayStation 4 7.00 Beta güncellemesi ile birlikte 16 kişilik gruplar oluşturulabilecek ve bu 16 kişilik grup aynı anda sohbet edebilecek.

İlginizi çekebilir: NBA 2K20 oyun müzikleri Spotify’da yayınlandı

Sony artık güncelleme ile ilgili standartlarının da üzerinden bir daha geçiyor. Sony, PlayStation 4 sahiplerine gönderecekleri e-posta göre, PlayStation 4 gelecekteki güncellemeleri işleme şekli değişiyor. Artık Sony “Sistem güncellemeleri için performans da geliştiriliyor, bu PS4’ünüzün her güncellemeden sonra her zaman yeniden başlatılması gerekmeyeceği anlamına geliyor. İleriye gitmek, [Sistem Yazılımı Güncelleme Dosyaları] ayarı açıksa indirme işleminden sonra sistem yazılımı güncellemelerini seçme otomatik olarak kurulur.” diyor. Bu yeni değişiklik işe yarayabilir.

İlginizi çekebilir: PlayStation 5 hakkında açıklanan ilk detaylar

Sony kullanıcılarına attığı e-posta ile bir kod gönderdi ve bu kod ile beta sürecinde yer almaları istiyor. Ayrıca Sony, kod gönderilen kullanıcılardan kendilerine gönderilen kodları 20 farklı arkadaşı ile paylaşarak beta sürecine destek vermesi isteniyor. Ayrıca, bu beta güncellemesine katılırsanız, aynı zamanda betada bulunmayan oyuncularla partilere katılamayacağınızı da belirtmemiz gerekir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER