Oyun Haber

Minecraft Satın Al: İndirimli Minecraft Premium

İndirimli Minecraft satın almak isteyenler için büyük fırsat!

Minecraft, oyuncuların özgürce oyun alanı yaratabildiği, son senelerin en çok tercih edilen ve beğenilen oyunlarının başında geliyor. Minecraft satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra oyun içerisindeki modlar sayesinde dilediğiniz oyun alanını inşa edebilirsiniz.


Yaratıcı mod ile; hayal edebileceğiniz her şeyi inşa edebilir ve bunun için kaynak bulabilirsiniz. Hayatta kalma modu ise oyuncuların kendilerini beslemek, barınmak ve savunma için oyun içerisinde kendini geliştirmesi ve araştırma yapması gereken yerlerdir. Minecraft satın aldıktan sonra dilerseniz Windows, Mac, Linux, Windows 10 gibi masaüstü bilgisayardan oynayabilirsiniz. Dilerseniz de Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Playstaton Vita, Wii U, Switch, New 3DS gibi konsollardan oynayabilirsiniz. Telefonlar için ise Minecraft satın aldığınızda iOS, Android, Windows Phone, Kindle Fire, Gear VR; Apple TV, Fire TV sistemlerinden Minecraft deneyimini yaşayabilirsiniz. Dünyanın en çok satan bilgisayar oyunu olan Minecraft, tasarım oyunundan ziyade oldukça ciddi bir hayal gücü gerektirmesi sayesinde tercih edilmektedir.

Minecraft Satın Al

Dünya çapında milyonlarca insan tarafından tercih edilen Minecraft, kullanıcılarına herhangi bir sınır olmadan diledikleri dünyayı inşa etme imkanı vermektedir. Oyuncular, Minecraft satın aldıktan sonra ilginç ve masalsı Minecraft dünyasına da adım atmış oluyor. Kullanıcıların inşa ettiği müthiş tasarımlar ise yeni başlayan oyuncular için de ilham kaynağı oluyor. Minecraft satın aldıktan sonra hayal gücünü zorlayan yapıtlar inşa edebilir, oyun alanınızda şatolar, uzay gemileri ya da müthiş şehirler kurabilirsiniz. Oyun içerisinde dilerseniz dünyanın 7 harikasını da inşa edebilirsiniz.

Minecraft oyununu satın aldıktan sonra, oyun size izometrik ve 3 boyutlu bir tasarım imkanı sunmaktadır. Bu sayede gerçek hayatta ve birçok oyunca yapılması imkansız tasarımları kolayca yapabilmenizi sağlar. Oyun oynarken dilerseniz hayatta kalma modu ile etrafı kazarak, ağaçlardan ya da madenlerden ekipman da toplayabilirsiniz. Elde ettiğiniz malzemelerden farklı eşyalar da elde edebilirsiniz. Öte yandan kendi çiftliğinizi kurabilir, bu çiftlikteki hayvanlardan beslenme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Oyunda aynı zamanda zombiler de bulunmaktadır. Bundan dolayı hem hayalinizi inşa ederken hem de zihin jimnastiği de yapmak durumundasınız.

İndirimli Minecraft oyununu buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER