Overwatch

Marvel, San Francisco Shock takımına sponsor oluyor

Marvel, espor sektörüne başka bir atılım daha yapıyor.

Marvel Entertainment şirketi Overwatch Ligi’ni çok seviyor, fakat 3,000 defa mı? San Francisco Shock takımı, Marvel ve Avengers: Endgame ile sponsor anlaşması yaptığını duyurdu. Bu anlaşma, ligin dördüncü aşaması boyunca sürecek. Kısa süreli anlaşma, filmin dijital ve Blu-Ray pazarlamasına katkıda bulunması için yapıldı.


Sponsorluk anlaşması, Shock takımı oyuncularının zaman yolculuğu kıyafetlerini giydiği bir tasarım çalışmasıyla duyuruldu. Paylaşımda, filmin önemli repliklerinden “Whatever it takes” (Ne olursa olsun) ile, Shock’ın Overwatch Ligi’ndeki zirve mücadelesine gönderme yapıldı.

Bu anlaşma, Marvel’ın Overwatch Ligi takımlarından biriyle yaptığı ilk anlaşma, fakat şirketin ilk espor atılımı değil. Team Liquid, bu yıl içinde, forma tasarımları için Marvel ile işbirliği yaptığını duyurmuştu. Aynı zamanda, Marvel, birden çok LoL çizgiromanı için Riot Games ile de beraber çalışmıştı.

Öte yandan, bu büyük anlaşma San Francisco Shock’a da yabancı değil. Takım daha önceden, başka bir büyük olan Sennheiser şirketiyle de beraber çalışmıştı.

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER