Espor Haber

Misfits Gaming, Maxlore’un sözleşmesini feshetti

Riot’un kontrat veri tabanına göre Maxlore ile yollar ayrıldı.

LEC ekiplerinden Misfits Gaming’te değişim süreci tamamlanmak üzere. LEC 2019 Yaz Mevsimi’nde hayal kırıklığı yaşayan Misfits, ilk olarak Paul “sOAZ” Boyer ve Kang “GorillA” Beom-hyun gibi deneyimli isimlerle yollarını ayırmıştı. Misftis’in en eski oyuncularından Nubar “Maxlore” Sarafian’ın takımdaki geleceği belli oldu.


Beklenen ayrılık gerçekleşti

sOAZ ve GorillA gibi popüler League of Legends oyuncuları bulunanan Misfits’in yeni dönem için yaptığı Fabian “Febiven” Diepstraten takviyesi sonrası taraftarların beklentisi yükselmişti. Ancak Fnatic ile şampiyonluk yaşamış yıldız orta koridor takviyesi bile kötü gidişatı durduramadı. Çünkü sinerji oldukça önemli bir etken.

İlginizi Çekebilir: Uğursuz Koruluk, LoL’den kaldırılıyor

Mevsimin başında Misfits için kilit rol oynaması beklenen deneyimli ormancı Maxlore’un düşük performansı sonrası oyuncu değişiklikleri baş göstermeye başlamıştı. 1907 Fenerbahçe’den Kirei, Maxlore yerine tercih edildiği karşılaşmalarda Misfits’in çok daha iyi oynadığını görmüştük. Ancak haftalar ilerledikçe takımın diğer oyuncuları da aksamaya başladı.

Zaman zaman Maxlore’un ana rotasyona geri döndüğünü ve alt koridorda ise akademi oyuncularına şans verildiğini gördük.

Devamlı olarak yapılan oyuncu değişikliği hamleleri Misfits’e faydadan çok zarar vermeye başlayınca, sOAZ ve GorillA ayrılığı sonrası mevsim başında yer alan oyuncuların hepsi yedeğe çekilmiş oldu. Henüz birkaç dakika önce kontrat veri tabanına yansıyan gelişmeye göre artık Maxlore, Misfits Gaming’in bir parçası değil. Febiven ve Hans Sama gibi diğer isimler ise 2 haftadır yedek rotasyonda yer alıyor. Misfits’in playofflara katılmak için bir mucizeye ihtiyacı var.

İlginizi Çekebilir: Marvel, San Francisco Shock takımına sponsor oluyor

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER