Diğer

Ninja’dan yeni bir rekor! Kısa süre içerisinde 100.000 abone sayısına ulaştı

Mixer platformundan gerçekleştirdiği ilk yayın öncesi abone sayısı dikkat çekti.

Sürpriz şekilde Twitch‘den ayrılarak Microsoft’un canlı yayın platformuna geçiş yaptığını duyuran Tyler “Ninja” Blevins, yeni rekorlara koşuyor. Henüz yeni açtığı kanalına sadece bir gece içerisinde 350.000 takipçi gelmişti. Ancak dikkat çeken gelişme ise o gün yaşandı. Artık Mixer platformundan izleyeceğimiz Ninja, ilk kez gerçekleştireceği canlı yayın öncesinde 100.000 abone sayısına ulaştı ve böylelikle hayranlarının desteğiyle kırılması oldukça güç olan bir rekora imza attı.


Ninja‘nın sadece 24 saat içerisinde sahip olduğu rekor abone sayısının aslında oldukça önemli bir miktar olduğunun altını çizmek gerekli. Çünkü uzun zamandır yayın yapmakta olan birçok Twitch yayıncısı için gayet yüksek bir sayı bile olabilir.

İlginizi Çekebilir: Ninja, Twitch partnerliğini kaybetti

Fortnite deyince akla gelen isimlerin başında gelen Ninja’nın başarısının arkasında şüphesiz ki hayranlarının desteği yatıyor. Ancak Mixer’in Ninja takipçilerine özel olarak sınırlı süreliğine sunmuş olduğu ücretsiz abonelik seçeneği, rekor sayıya ulaşılmış olması gerçeğini değiştirmiyor. Akıllardaki sorulardan bir başkası ise Ninja’nın Twitch’deki abone sayısına ulaşıp ulaşamayacağı diyebiliriz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER