Oyun Haber

Cyberpunk 2077 için yeni bir kart oyunu çıkıyor: Afterlife

Oyun dünyasının merakla beklediği Cyberpunk 2077 için özel bir kart oyunu duyuruldu.

CD Projekt Red’in en iyi projelerinden biir olarak piyasaya sürülecek olan Cyberpunk 2077’yi iple çekenler burada mı? Henüz oyun çıkmadı ancak Cyberpunk 2077’ye özel bir kart oyunu duyuruldu. Afterlife: The Card Game ismini alan bu oyun, Cyberpunk 2077 ile aynı evrende geçecek. Kart çekme temeli üzerine oluşturulan oyun, 2020’de çıkacak.


Cyberpunk 2077 Afterlife kart oyunu

Afterlife ismini alan Cyberpunk 2077’nin kart oyunu, oyuncuları Fixer isimli bir role sokacak. İş aldığımız Fixer isimli bu rol, Cyberpunk 2077’nin kart oyunu Afterlife’a da aktarılmış. Kısacası görevleri kart çekerek tamamlayacağız. Card Draft adı verilen kart çekme mantığına da değinelim. Oyunda yerden kart çekiyoruz ve çekilen kartın üzerinde belirtilen avantajlardan yararlanmaya çalışıyoruz.

Gelen bilgilere göre CMON isimli firma ile ortak bir iş yürütülüyor. Cyberpunk 2077’nin kart oyununu Blood Rage ve Bloodborne: The Card Game oyunlarını tasarlayan Eric M.Lang’ın tasarladığı açıklandı. 2020’de çıkması beklenen Afterlife: The Card Game için net bir tarih verilmedi.

İlginizi çekebilir: Steam’de 10 TL’ye satılan korku oyunu ücretsiz oldu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER