Eğlence

Elwind, Royal Youth League of Legends takımının evini gezdi

YouTube’a özel Gaming House vlog serisine başlayan Elwind’in ilk durağı Royal Youth oldu.

Sürpriz bir kararla profesyonel oyunculuğu bırakarak tam zamanlı yayıncılığa başlayan Kaan “Elwind” Atıcı, YouTube kanalındaki eğlenceli içeriklere devam ediyor. Royal Youth’un League of Legends takımının kaldığı Gaming House’a ziyaret gerçekleştiren Elwind’in yeni videosunda tanıdık isimler yer aldı.


Royal Youth’un başarılı ormancısı Can “Closer” Çelik’le beraber oyuncuların kaldığı odaları inceleyen Elwind’in gözünden kaçmayan bir ayrıntı vardı; oyuncuların havuz manzaralı odalarda kalması. Ancak Elwind’e göre oldukça can sıkıcı bir durum. Çünkü oyuncuların antrenman yapmaktan havuz keyfi yapacak vakitleri kalmıyor ve kesinlikle profesyonel olmanın en zor taraflarından bir tanesi.

Bununla birlikte geçen mevsim için kısa süreliğine ekibin bir parçası olan Elwind’e evlerinin kapısını açan oyuncuların genel olarak antrenmanlarına devam ettiği görüldü. Ancak Elwind’in özellikle yabancı oyuncularla kurduğu eğlenceli diyaloglarla birlikte oldukça keyifli bir video olduğunu söyleyebiliriz.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Royal Youth, şu an içerisinde bulunduğumuz 2019 Yaz Mevsimi’nde durdurulamayan bir takım olmuştu. Zirveden hiç kopmayan lig aşamasını birinci sırada tamamlayarak, playoff biletini alan ilk takım olma başarısını gösterdiler. Royal Youth’un Fransa’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Worlds 2019’a gidecek temsilcimiz olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: VFŞL 2019 Yaz Mevsimi Puan Durumu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER