Oyun Haber

Wolfenstein’n geliştiricisi oyunculardan bezince olanlar oldu

Hayranlarını istediği gibi memnun edemeyen Wolfenstein Youngblood’un geliştiricisi, oyuncular yüzünden sosyal medyayı terk etti.

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen Wolfenstein Youngblood, birçok Wolfensteion hayranı tarafından beğenilmedi ancak diğer bir kısım tarafından ise çok beğenildi. Ancak serinin yeni oyunu Wolfenstein Younglood, Wolfenstein serisinin en kötü oyunu olarak nitelendirildi. Oyunun hayranları ise öfkesini usta geliştiriciden çıkarttı.


Wolfenstein’ın geliştiricisine öfe kustular

Oyunda pek çok hata mevcut ve üstüne bir de mikro ödemelerle süslenince eleştirilerin ardı arkası kesilmedi. Oyuncular usta geliştiriciye Twitter üzerinden yüklendi.

Wolfenstein’ın bölüm tasarımcılarından biri olan Mitja Roskaric, oyun piyasaya sürüldükten bi rsüre sonra oyuncuların sıkıntılarını dinledi. Eleştirilere cevap vermeye devam eden Roskaric, bir süre sonra sosyal medyadan daha ağır söylemlerle karşılaşmaya balşadı. Küfürlü yorumlar yapan oyuncular, mikro ödemelere karşı aşırı öfkeliydi. Roskaric ise bunun üzerine Twitter hesabını özel hesap yaptı. Ancak bunun da bir çözüm yolu olmadığını düşündü ve bir süre sonra Twitter hesabını tamamen kapattı.

İlginizi çekebilir: Cyberpunk 2077 için yeni bir kart oyunu çıkıyor: Afterlife

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER