Oyun Haber

Steam’de 16 TL olan aksiyon-rol yapma oyunu ücretsiz oldu

IndieGala yine yaptı yapacağını ve Steam’de 16 TL olan Myrne: The Quest isimli aksiyon-rol yapma oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu.

IndieGala, ücretsiz oyun dağıtarak pek çok oyuncunun ilgi merkezi haline gelmeyi başardı. Yeni bir oyunu daha ücretsiz hale getiren IndieGala, bu defa aksiyon-rol yapma tarzı bir oyunu kullanıcıların önüne serdi. Mryne: The Quest isimli oyun, kısa süreliğine IndieGala isimli oyun platformunda ücretsiz oldu. Song of the Myrne: What Lies Beneath isimli oyunun devam oyunu olan bu oyun, tek kişilik hikaye moduyla öne çıkıyor.


Myrne: The Quest ücretsiz indir

  • Öncelikle buraya tıklayarak oyunun ücretsiz olarak sunulduğu IndieGala isimli sayfaya gidin.

  • Ardından sayfanın orta kısımlarına doğru inerek “LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY” butonun altında bulunan “Direct Download (Win)” yazısına tıklayın.

  • Linke tıkladıktan hemen sonra “myrne-the-quest_win.zip” isimli sıkıştırılmış arşiv dosyası bilgisayarınıza inmeye başlayacak.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra “myrne-the-quest_win.zip” arşiv dosyasına sağ tıklayarak dosyaları çıkarın. Çıkardığınız dosyalar arasında “.exe” uzantısına sahip olan kurulum dosyasını çalıştırın. Oyunun kurulum aşaması bulunmadığı için direk oyuna başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Cyberpunk 2077 için yeni bir kart oyunu çıkıyor: Afterlife

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER