Apex Legends

Apex Legends’a etkinlikler kapsamında solo mod geliyor

Şubat ayında piyasaya sürülen battle royale oyunu Apex Legends’a 13-27 Ağustos arasında yapılacak bir etkinlik kapsamıyla birlikte solo mod geliyor.

Oyun sektörü, son birkaç senedir battle royale oyunlarıyla birlikte inanılmaz bir yükseliş yaşadı. Özellikle PUBG ile büyük bir ivme kazanan battle royale türü oyunlar, Fortnite ile birlikte daha da popüler oldu. Ardından Şubat ayında piyasaya sürülen farklı mekanikleriyle ön plana çıkan Apex Legends, bir anda popüler olmayı başardı ancak bir süre sonra düşüş yaşamaya başlamıştı.


Önümüzdeki hafta yeni bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Apex Legends’a kısa süreliğine solo mod gelecek. Oyunda normalde tek kişi giriyor olsanız bile sizi rastgele iki kişi ile eşleştiriyordu. Etkinlik kapsamında oyuna gelecek olan solo mod, tek oynamayı sevenler için harika bir fırsat olacak.

Apex Legends The Iron Crown Collection Etkinliği

Takım oyunu olarak piyasaya sürülen Apex Legends, hileli yazılımların cirit attığı bir oyun haline gelmişti ve oyuncuların çıldırmasına sebep olmuştu. Sadece hileli yazılımlar değil, oyuncuların eşleştiği oyuncuların kafalarına buyruk hareket etmesi ve takım sinerjisini yakalayamaması bile oyunları zevksiz kılıyordu. Bu sebeple pek çok oyuncu Reddit üzerinden oyuna artık solo modun gelmesi gerektiği hakkında sitemler etmişti. Oyuna gelecek olan The Iron Crown Collection isimli etkinlik, solo modu da beraberinde getiriyor. Bireysel yeteneklerin ön plana çıkacağı solo mod, 13-27 Ağustos tarihleri arasında oynanabilecek.

İlginizi çekebilir: Shroud, Apex Legends’ta yumruk atarak Apex Predator oldu

Resmi Twitter heasbından açıklama yapan Apex Legends, etkinliğin 13-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşeceğini ifade etti. Etkinliğin duyurusuyla birlikte bir de video yayınlayan Apex Legends, bu modun nasıl olacağına dair bir ön izleme sundu.

Apex Legends’a solo mod önizleme

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER