PUBG Mobile

Türkiye için erişime açılan PUBG Mobile Lite nasıl indirilir?

Fiyat performans cihazlarına yönelik grafik detayları bulunan PUBG Mobile Lite, şimdilik sadece Android platformundan oynanabilir oldu. İşte detaylar!

Tencent Games tarafından resmi olarak henüz kısa bir zaman önce duyurulan PUBG Mobile Lite’a artık ülkemizden erişilebiliyor. PUBG Mobile‘ın oldukça düşük grafik detaylara sahip sürümünün sadece 486 MB boyutunda olması ise önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor. Bildiğiniz gibi PUBG Lite hakkında henüz detaylar açıklanmamışken, PUBG Mobile Lite için APK versiyonu yayınlanmıştı.


VPN üzerinden oyunun resmi olmayan sürümüne erişen oyuncular ise PUBG Mobile Lite’ın sunucu problemlerine isyan etmişti. Ancak 6 Ağustos tarihinden itibaren Türkiye için erişime açılması ile birlikte Avrupa sunucusu aktif edildi.

Hatırlatmak gerekirse PUBG Lite’ın piyasaya sürülmesinden sonra PUBG oynamak için yeterli donanıma sahip olmayan PC platformundaki oyuncular, tekrardan PUBG’ye erişebilmenin mutluluğunu yaşamıştı. PUBG’nin kaliteli yoğun grafik detayları kadar olmasa bile PUBG Mobile’ın sahip olduğu grafiklerde oldukça detaylı olduğunu söyleyebiliriz. Cihazınız iyi bir seviyeye sahip olsa da yoğun grafikler, ısınma problemi yaşattığı için oldukça can sıkıcı olabilir.

PUBG Mobile Lite nasıl indirilir?

Yoğun grafik detaylarının neden olduğu ısınma problemi ise cihazınızın RAM’lerinin neredeyse %100 kullanılıyor olmasından kaynaklanıyor. Böyle bir durumla karşılaştığınızda da mecburen yüksek şarj tüketimine ek olarak kasma problemleri yaşıyorsunuz. Ancak bu tarz problemlerden etkilenmeyeceğiniz bir oyun olan PUBG Mobile Lite’ta beklentileri karşılayan grafiklerde mevcut.

Şimdilik sadece Android cihazlar için oynanabilir durumda olan PUBG Mobile Lite’a Google Play üzerinden erişebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Lite İndir

Android 4.0.3 veya üzeri bir Android sürümünün yüklü olduğu cihazınız varsa, PUBG Mobile Lite’ı buradan indirebilirsiniz. Çorbanız bol olsun!

PUBG haberlerinden çabucak haberdar olmak için GGespor’un sosyal medya hesaplarını aşağıdaki bağlantılara tıklayarak takip edebilirsiniz!

GGespor Instagram

GGespor Twitter

GGespor Facebook

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER