Apex Legends

Shroud, Apex Legends solo modunun neden kötü olacağını açıkladı

Eski profesyonel CS: GO oyuncusu Shroud, oyuncuların Apex Legends’a kısa süreliğine gelecek olan solo moddan nefret edeceğini düşünüyor.

Apex Legends’ın yaratıcısı Respawn Entertainment, “solo modun, lansmandan bu yana en çok istek gören özelliklerden biri” olduğunu açıkladı. Ancak Shroud çok popüler olacağını düşünmüyor.


Bugün açtığı yayında on binlerce izleyicisine karşı konuşan Shroud, oyuna kısa süreliğine gelecek olan solo modun işe yaramaz olduğunu açıkladı. Oyunun mekaniklerini göz önünde bulunduran yayıncı, oyundaki bazı karakterlerin solo modda yetersiz olacağını söyledi.

Apex Legends, üç kişilik takımların birbiriyle kıyasıya mücadele ettiği bir battle royale oyun türü. Karakterler birbiriyle bağlantılı bir şekilde yardımlaşarak oyun kazanabilecek bir şekilde tasarlandığı için takım oyunu daha çok ön planda. Örneğin, Lifeline’ın hızlı canlandırma ve kalkan yeteneği, solo modda işe yaramaz hale gelecek.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’a etkinlikler kapsamında solo mod geliyor

Shroud’dan Apex Legends solo mod yorumu

Respawn’ın Apex Legends solo modunda, oyunu nasıl dengede tutacağı şu anlık belirsiz. Shroud karamsar bir şekilde “Apex Legends solo mod çok iyi olmayacak, bu modun çok popüler olacağını düşünmüyorum.” açıklamasını yaptı.

“Oyuncular, sınırlı süreliğine oyuna eklenecek olan tek kişilik modu, iki hafta boyunca deneyimleyecek ve bu moddan nefret edecekler. Daha sonra Respawn bu modu kaldıracak ve bir daha oyuna eklemeyecek.”

Shroud, geliştiricilerin oyuna solo mod getirmek istiyorlarsa oyunu tamamen dengelemeleri gerektiğini düşünüyor. Ancak geliştiricilerin bunu yapacağına pek inanmıyor.

Apex Legends solo mod, 13 – 27 Ağustos tarihleri arasında sınırlı süreliğine aktif olacak. Iron Crown Collection isimli etkinlikte, oyuna çeşitli yeni kostüm ve kozmetik ürünlerin eklenmesi de bekleniyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER